Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha egyáltalán...

Mennyire gáz, ha egyáltalán nem vagyok népszerű? L/23

Figyelt kérdés
Facebookon jó képeket rakok fel magamról, még is alig páran tetszikelik. Van olyan képem, amihez csak 6 like van. A legtöbb like 20 egy képemhez.
2017. jan. 25. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
A világ nagy problémai...
2017. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Magasságos...egek!!!! :D
2017. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezt ügye nem komolyan írtad? Ha lesz egy hosszabb áramszünet megpusztulsz?
2017. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Azért nehogy azt hidd, körülöttem sem tökéletes minden. Nos, ha tudni akarod az a helyzet, hogy az én édesapám munkanélküli és alkoholista volt. 1 hónapja meghalt. Anyám egyfolytában dolgozik, hogy el tudja tartani a három gyerekét. Nekem nincs barátnőm és nem is volt sosem, mert mindig annyit kellett tanulnom, hogy az ösztöndíjból el tudjam tartani magam. És éjszakánként munkát vállalok egy gyárban, hogy segítsem anyám legalább egy kicsit. Barátaim nincsenek, soha nem járok el sehová, mert se pénzem, se időm nincs rá. Úgyhogy szerintem te csak ne sajnáltasd magadat, inkább térj magadhoz és menj haza a családhoz, amíg még van. Ne azzal töltsd az időt, hogy keseregsz magadban, hanem inkább azon gondolkozz, hogyan hozhatnád helyre a dolgokat. Előbb mindig néz körbe magadon hány ember van, aki sokkal nehezebb helyzetben van.
2017. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
59%
Ha a 4-es válaszolóból indulok ki, szerintem pózolj egy csomag mustármaggal. Máris jönni fognak azok a lájkok. :')
2017. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt most arról van szó hogy másokat annyian szeretnek, tehát tetszikelik is őket, engem viszont alig. Ez azt jelenti, hogy én a kutyát se érdeklem.
2017. jan. 25. 19:02
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne pakolj fel folyton új képeket magadról, probléma megoldva. Ha vannak olyan barátaid, akikkel több van köztetek, mint egymás lájkolása, inkább rájuk fordítsd az idődet, és azonnal rá fogsz jönni, hogy az a pár ember a lényeges, nem a képeidre kapott lájkok száma.
2017. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
57%

Figyelj, a népszerűségért igazából nem a facebook-on kellene küzdeni.

Ha a való életben befelé fordulsz és nem foglalkozol azokkal, akik az oldalon az ismerőseid, milyen alapon várod el tőlük a lájkokat? Ha pedig beszélgettek személyesen is, akkor egyszerűen vagy nem kedvelnek eléggé, vagy nem tetszik nekik annyira a látvány, hogy megérje azt a lájkot.

Milyen képeket töltesz fel egyáltalán? Mit takar az, hogy "jó képeket rakok fel magamról"? Csöcsös pucsítós, vagy olyat, amin egy normális embernek nézel ki? Ha az utóbbi, akkor megnyugodhatsz. Ha a plázap.csák is olyanokat töltögetnének magukról nekik sem lenne több száz lájk a képeik alatt. Így működik a facebook népe.

Szerintem nem lájkokban mérik az embereket, nem hiszem, hogy ennyire a szívedre kellene venni a dolgot.

2017. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Húúú, nagyon gáz, nekem kb 50 lájk van a profilképemen, az alatt szóba se állok senkivel..

Most komolyan 23 évesen ilyeneken agyalsz? Kit érdekel hány like-od van? Egyáltalán nem ez határozza meg egy ember értékét, csak sajnos sokan a fiatalabbak közül ezt hiszik. Mondjuk te ennyi idősen nem tudom miért tartasz is.


Amúgy aki torrentezik, annak ajánlom a Black Mirror 3. évadának 1. részét, pont ebben a témában van egy jó kis történet.

23/F

2017. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az sokkal "gázabb", hogy csak egy felszínes, h*lye ri*anc vagy.
2017. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!