Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet valaha pozitívum az...

Lehet valaha pozitívum az életemben?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem soha sem volt valami jó vagy könnyű életem.18 vagyok még csak,de úgy érzem,hogy az életem értelmetlen és kilátástalan.Nem volt jó gyerekkorom,és ez nem az a fajt "anyuék nem vették meg a legújabb okos telefont" fajta gyerekkor volt.Mikor még csak útban voltam a születés felé a saját apám le tagadott,aki a legrosszabb emberek egyike akiket ismerek.Lopott,csalt,anyámat verte stb.Szóval apa nélkül jöttem a világra,majd 3 éves koromban a szervezetem rossz álapotban volt,aminek hatására 7-8 éves koromban mind a kettő vesém ki nyifant.Ezzek után hosszasan (majdnem 2 évig) voltam dializishez kötve,szóval a szociális fejlődésem nagyon vissza maradt.Miután vesét kaptam a gyógyszerek miatt ki alakult egy atópiás dermotitisz (bőr betegség),ami miat senki sem mert a közelembe jönni.Ez a mai napig tart sajnos folyton változó formában.A test alkatom és a bőr betegségem miatt retenetessen sokat szekáltak általánosban és közép iskolában is.Jött utána egy más fél éves időszak amikor végre úgy tünt,hogy végre kicsit jó érezhetem magam a börömben.A test súlyom le apadt 60 kilóra,a böröm is javult,végre érztem,hogy élek.Majd hirtelen a bőröm el kezdet repedni,a szememre rá terjedt,a kezeim nem bírtam ki nyújtani,járni alig bírtam.Áprilisban fel kerültem kaposvárra,ahol steroiddal kezeltek.Teljesen le ment a börömről,de 1 hónap alatt rá nyomot 20 kiló pluszt.Ha el kezdtük le épitteni a gyógyszert megint vissza jött. A szteroid színte összes mellék hatása ki jött raktam.Test súly és vér cukor emelkedés,depreszió,tályog,stb.Most már úgy érzem,hogy semmi értelme sincs az életemnek.Rengeteget szenvedtem (ez csak a töredéke volt amit le írtam),ezek miatt sose volt barátnőm se,mindig rosszabb lesz és csak arra tudok gondolni,hogy ha ne agy isten holnap meg halok,akkor ezeket hagyom magam után? Akkor mi értelme volt ennek? Nem érzem,hogy valaha is lesz valami jó az életemben.

#szenvedés #rossza élet #lehet-e változás?
2017. jan. 25. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Brühühü, fürödj a könnyeidben, attól sokkal jobb lesz..


Több milliárd ember van aki szívesen cserélne veled, sokkal nyomorúságosabb élethelyzetek vannak. Stephen Hawking sem sajnáltatta magát, odatette magát és dolgozott. Tanulj, dolgozz, ismerkedj, szórakozz, mi áll az utadba? Lehet hogy Magyarország szintjén nehéz a helyzeted, de van mit enned, tudsz fejlődni, tanulni, van ahol egészséges gyerekként 13 órát dolgoznál hogy ehess. Ne sajnáltasd magasd, nyomjad neki és érd el amit akarsz.

2017. jan. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es, abban teljesen egyetértek, hogy oda kell tenni az embernek magát és kihozni mindenből a maximumot, de hogy ítéled meg a kérdezőt, ha egy percig se kellett az ő helyében lenned? Egészségesként, kívülállóként könnyű tanácsokat osztogatni.


Én azt javaslom a kérdezőnek, hogy hajtsák fel a legjobb orvoskat ezen a területen, ha kell vegyen igénybe természetgyógyászt is, mert addig, amíg valamilyen szinten nincs stabilizálva a fizikai állapot, addig nehéz ép egyről a kettőre jutni.

2017. jan. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"de hogy ítéled meg a kérdezőt, ha egy percig se kellett az ő helyében lenned? Egészségesként, kívülállóként könnyű tanácsokat osztogatni."


Ő kért tanácsot kívülállóktól. Amúgy meg azt gondolom hogy mindenkinek megvan a maga baja, de attól nem lesz jobb ha dagonyázol az önsajnálatban, ezt megtanultam. Én testileg teljesen egészséges vagyok, de sajnos tizenéves korom óta küzdök depresszióval. Ebben a betegségben aztán könnyű sajnálni magad és fetrengeni a saját mocskodban(képletesen persze), de egy idő után megpróbáltam változtatni rajta és jobb a helyzet. Rendesen szedem a gyógyszert, sokat mozgok, egészségesen étkezem, mindent megteszek hogy normális életem legyen. Baromi rosszul hangzik ez a bőrbetegség, de ettől még nem fog a társadalom a tenyerén hordozni.

2017. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem,hogy a társadalom a vállán horodozon.És azért a mozáshoz mondom,hogy nekem az nem opció.Hajlatokban szakad szét a bőröm ami retenetesen fáj és a kezemet se bírom ki nyújtani. És ha hihteke az orvosoknak,akkor olyan csont ritkulásom van,hogy 20 év múlva már járnom sem kell
2017. jan. 26. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, keress fel egy orvos-természetgyógyász végzettségű személyt, mert nagy eséllyel a gyógyszeres, szteroidos vackok helyett vagy mellett van valami gyógynövényes alternatíva is.
2017. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!