Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem nyertünk a (z) Erzsébet-pr...

B.Robi kérdése:

Nem nyertünk a (z) Erzsébet-programon. Tudok valami ahhoz hasonló pályázatot nyári üdülésre?

Figyelt kérdés
Sajnos el lettünk utasítva az Erzsébet pályázatunk. Nagyon sajnáljuk de ez van. Sajnos a facebookos csoportban láttam olyat PÁLYÁZATNYERTEST aki minden évben nyert. És most is nyert. Tehát ez lesz a negyedik neki(k). Mi meg először pályáztunk és elutasítva. Nos, tudok valami más pályázatot?

2017. jan. 26. 21:36
 1/2 Ulquiorra77 ***** válasza:
20%
Ezek a palyazatok szerintem kamuk..Foleg ha negyedjere nyer (plane ha egyhuzamba).
2017. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kamu, bár valóban érdekes. Beleolvastam a csoport bejegyzéseibe, és tényleg, sok kérelmet elutasítottak arra hivatkozva, hogy "az eddig nem nyert pályázókat előnyben részesítik", és közben többen (valós személyek) írtak oda, hogy már második, harmadik alkalommal nyernek. Nem hinném, hogy bárkivel kivételeznének, inkább szimplán nincs ember, nincs olyan ügyosztály, akik ezt lelkiismeretesen végeznék, és átnéznék, hogy kik nyerik meg. Csak bedobják egy random névsorsolóba, az új neveket talán be se írják, és kész.

Mivel a kormány által működtetett program, így nem meglepő, hogy magasról tojnak rá, hogy a nagycsaládosok, szegények eljutnak e nyaralni.

A csoportban is rengetegen felháborodtak, de én a legnagyobb jóindulattal javaslom az Erzsébet-pályázat helyett a hagyományos otthoni megtakarítást.

A Balaton partján rengeteg olyan apartman, szálló van, ami meglepően olcsó, csak meg kell keresni. A gyerekeknek az utazás eleve kedvezményes, családi belépőt pedig szinte mindenhol lehet venni. Egy ilyen nyaralásból többet ki lehet hozni, mint az Erzsébetes pályázatból, ahol ha jól láttam, ugyanúgy kell önrészt fizetni...

Persze, és ezt sem rosszindulatból mondom, aki minimálbérre csinál 3-4 gyereket, az nem nagyon álmodozhat luxus üdülésről.

2017. jan. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!