Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feladni a fiatalságot a...

Feladni a fiatalságot a jövőbeni biztonságért?

Figyelt kérdés
Megéri feláldozni a fiatalságot azért,hogy a jövőben egyszer anyagi biztonságban élhess?
2017. jan. 27. 00:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Miért kéne? Egyetem és diákmunka mellett is lehet csajozni, bulizni. Ha meg van egy jó állásod 25-26 évesen még bőven élvezheted az életet évekig.
2017. jan. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%

Nem.


Mert semmi sem garantálja, hogy a jövőd biztos, akármit is teszel!


Mondok egy példát:


Széttanulod magad, ledoktorálsz, ott a marhajó állásod, esetleg meg si nősülsz, és már 27 évesen gyereken gondolkodsz, amikor diagnosztizálnak nálad egy áttétes rákot.



Egyik kolléganőm így járt (bár azért a doktoriig nem ment el, de asszem a fősulija megvan).

2017. jan. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
Kijevi egyetemre is mennyi ukrán járt, hogy ő majd tutifix diplomás lesz, aztán itt mossák a szart a magyar kórházba minimálbérért..
2017. jan. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
A Sok magyar egyetemista, meg ausztriába, meg németországba csicskázik, és elhiszik, hogy ezzel aztán lesznek valakik...
2017. jan. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%

Mi van? Ez meg milyen hülye kérdés már megint?

Te évekig kocsmázni akarsz? Vagy mire gondolsz? Az neked élet? Csinálhatod 60 évesen is.

Bulizni lehet tanulás és munka mellett is, nem kell mindennap.

És igen szomorú, ha neked csak ennyit jelent a szórakozás.

Akkor ne add fel. Majd 40 éves korodra egy alkesz csöves leszel.

Hajrá!

2017. jan. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%

"Ha meg van egy jó állásod 25-26 évesen még bőven élvezheted az életet évekig."


Gyakorlatilag egész életében. Míg mások Hawaiira mennek nyaralni, a kérdező a Balatonig sem jut el.

2017. jan. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

"hogy a jövőben egyszer "


Csak szólók, az az egyszer rohadt hamar el fog jönni.

2017. jan. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Attol fugg mit adnal fel, mert ugye nem mindenki egyforman bulizos, es mik a celjaid.

En feladtam, meg a tamulast is es 20 evesen lett sajat lakasom. Utanna meg viszonylag jo munkahelyem. Nekem megerte, utanna lazan be tudtam potolni.

2017. jan. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én egyszerre csak egy dologra tudok összpontosítani.
2017. jan. 27. 10:20
 10/21 A kérdező kommentje:

"Gyakorlatilag egész életében. Míg mások Hawaiira mennek nyaralni, a kérdező a Balatonig sem jut el.

"


Ez nem értem hogyan kapcsolódik ide?

Utazgatni idősen is lehet.

Másrészt én nem szeretek utazgatni,nem különösebben vonz,hogy Hawaiira és hasonló helyekre utazzak.

2017. jan. 27. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!