Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért célja a TVnek agressziór...

Miért célja a TVnek agresszióra nevelni az embereket, fiatalságot? Csak a verekedést és ordibálást látom ezekbe a "sikeres" műsorokba az RTLen TV2ön!

Figyelt kérdés

Nem nézek TVt de már kíváncsiságból megnéztem, hogy miért olyan nagy téma a suliban az éjjel nappal budapest meg a másik a v2ön amire nem emlékszem a nevére.

Már a beharangozóban kiabálást, és veszekedést láttam, de azért elkezdtem nézni, Hát 20 per4cél tovább nem bírtam már fájt a fejem tőle, mert annyit láttam az egészből, hogy x mennyiségű ember összeveszekedik, hogy "mi közöd van hozzá heee? Te ki vagy hogy bele szójááá? Szííít verem a pofááád!"


Úgy tudotam a nika show már évek óta nem megy...


Olyan erőszakos agresszív nő karakterek vannak abban benne, hogy a férfiak megirigyelhetnék!


Borzasztó. És ezt nézi a fiatalság, akikből lesznek a felnőtt emberek, akiket még lehet 1 szinten befolyásolni, hogy milyen emberek legyenek öreg korukra.


Miért célja a TVnek, hogy itt agresszív idegbeteg emberek éljenek későnn? Miért jó neki, hogy 10-20 éven belűl itt mindenki úgy beszéljen, hogy "Há' kirúgom a kezedből a telefont! Ki vagy te???" ? Miért kell elmebeteg erőszakos embereket nevelni?



2014. márc. 27. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=wbhqn7mBmbo

Ebben megleled a választ.


Ezt meg csak úgy hallgasd végig:

http://www.youtube.com/watch?v=Pxuh0paj0zI

2014. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén. Szerinted egy embert mi köt le? Ha sakkoznak, vagy üvöltenek. Még szép, hogy a sakkozás... A nézettség miatt kell, mert ugye a primitív emberek a primitív emberekkel tudnak azonosulni.
2014. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Téged, aki nyilván nem nézel semmi elítélni valót, áldassék a lelked, keménynek tartod ezeket a műsorokat; aki viszont mindennap nézi, annak nem trauma.


Nem nevel a tévé senkit se jóra, se rosszra.

2014. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy nyugodt teázással nem fog nézettségi rekordot dönteni a műsor.
2014. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
... nem mellesleg a rendszernek nem érdeke, hogy csak csupa művelt emberekből álljon a társadalom. Ha népbutítás helyett kultúrműsorok mennének, fennállna a veszélye, hogy az emberek egy magasabb szellemi szìnvonalra kerülnek, és már nem lehetne minden sz.rt eladni nekik.
2014. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Először is: nem kell a kamu hogy nem nézel TV-t. Nem kell a "művelt értelmiségit" játszani. Másodszor: ne legyél olyan naív hogy azt hiszed a kereskedelmi TV-k nevelni akarják a gyerekeket. Csak hozzászoktatják őket az ilyen műsorkhoz mert tudják hogy a társadalmi normákhoz képest botrányos viselkedés jobban foglalkoztatja az embereket. Ők a nézettségből élnek és ezt teremtik meg maguknak. A Mónika-show-ba se véletlen a retardált emberek kerültek, ahogy a híradók is okkal vannak tele a brutális hírekkel. Az ilyenek folyamatos beszédtémát és nézettséget adnak ami ugye jó a TV csatornáknak. Az hogy az efféle műsorok a könnyen befolyásolható emberek egy részét primitív hülyegyerekké egy részüket pedig magukat felsőbbrendűnek képzelő "áll értelmiségivé" formálják az csak a mellékterméke ennek amit a gyártók pont leszarnak csak a pénz legyen meg belőlük. Egyébként a nevelés még mindig a szülők feledat és hiába próbálják egyesek a TV-re, internetre, médiára terelni a felelősséget az hogy a gyerekük milyen ember lesz később az döntő részben rajtuk múlik.
2014. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Meg úgy általában többet lehet kérni a reklámidőért, ha komolyabb érzelmi zaklatottságban kezdik nézni a bárányok, mert olyankor jóval "engedékenyebb" az agykéreg, kicsit űzött van üzemmódban fotózgat a tudatalatti, és ez nekik meglepődnél, milyen jól konvertálható profittá.
2014. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
*űzött vad, fene a hadarós jó mindenemet
2014. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Ebben van a pénz. Egyértelmű. Senkit se érdekel ahogy nyugodtan beszélget a semmiről 4-5 Pesti fiatal.


Azt azért túlzásnak érzem, hogy a TV nem nevel se jóra, se rosszra. Kell egy bizonyos szintű érzelmi-intelligencia, műveltség, és úgy alapjában véve: ész, ahhoz, hogy ne befolyásoljon a TV.

Vannak olyan gyökér emberek, akik tényleg azonosulnak a Való Világ, az Éjjel-nappal Budapest, és a hasonló műsorok szereplőivel, ajnározzák őket. De nem csak ilyen nézők vannak. Én. pl. azért néztem meg 2 széria ValóVilágot, mert humorosnak találtam az összezárt idióták veszekedéseit. Ettől függetlenül tudom, hogy mindegyik szánalmas, szenny ember.


Aki fogékony a népbutításra, az megtalálja a rossz, de számára követhető példát TV nélkül is, aki pedig különbséget tud tenni a TV és a valóság között, az nem fog elhülyülni a média miatt.

2014. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azért, mert indulatok egy labilis embert (abból pedig ma MO-n nagyon sok van) szinte odaragasztanak a fotelhez, azaz nő a nézettség.


Találd meg a távkapcsoló piros gombját. Nézz szép filmeket DVD-n vagy videón.


Majdnem 10 éve nem nézek TV-t. Szinte soha, esetleg szökőévente egy-egy dokumentumfilmet és ennyi. Van egy hatalmas lemez- és filmgyűjteményem és abból keresek magamnak, ha valamit nézni szeretnék.

2014. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!