Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert nem merem masok elott...

Miert nem merem masok elott hasznalni a cuccaimat?

Figyelt kérdés

Vettem egy tablettet, draga volt, miegymas, de egyszeruen nem vagyok kepes arra, hogy hurcoljam magammal es elovegyem mindenhol, mert attol felek, hogy ugy neznek ram, hogg nagyzolok.

Ruhakkal szinten ez a helyzet. Sokszor jol esne kioltozni, de tudom, ha megteszem, jonnek a kerdesek, hogy kinek akarsz tetszeni...


2017. jan. 27. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Sz@r a társaságod és kisebbségi érzésed van. Ha az előbbitől megszabadulsz az utóbbin sokkal könnyebb lesz dolgozni, tapasztalat.
2017. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 longlife ***** válasza:
Szia.Milyen korosztályt képviselsz?Remélem 15 alatt.És akkor érthető.De ne aggódj, az idő halladtával,majd felvállalósabb leszel.
2017. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szorongsz. De komolyan.

Bár táblagépemet én se venném elő mások előtt. Én attól félek ellopnák.

2017. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Túlságosan függsz mások véleményétől.
2017. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 20 felett vagyok. Nem gondolom azt, hogy tobbet ernek barkinel, viszint azt se szeretnem, hogy a cuccaim miatt azt gondoljak, hogy felvagok, fennhordom az orrom, vagy villogok.
2017. jan. 27. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Először én is így gondoltam de előveszed, és rájössz, hogy mindenki leszarja a tableted :)
2017. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Senki nem venné nagyzolásnak, mert ma már kb minden magyarnak drága kütyüi meg cuccai vannak. (Lásd minden 2. embernél iphone vagy samsung edge, illetve márkás cipő, kabát). Szóval nem tűnsz gazdagnak vagy villogósnak egy tablettel.
2017. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pesten nem tunnek, viszont errefele nem elnek annyira nagy labon az emberek. Az en evfolyamomrol kb 4 embernek van tablettje, es abbol 2nek ilyen kis 7"es. Ruhazkodas teren szinten semmi, a legolcsobb ruhakat megveszik, ruhat, magassarkut nem hordanak. Ezert tunne nekem picit furanak.
2017. jan. 27. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!