Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverom miért mindig az én...

A haverom miért mindig az én cuccaimat akarja használni? Most ez színtiszta kihasználás?

Figyelt kérdés

Szerintem az, de megkérdezem, hátha másnak is ez jut eszébe.

Szóval van valami, akkor mindig jön a mondat, hogy "adsz a tiedből? Nem használjuk a tiedet? Neked van az izéd, az pont jó erre!"

Mondjuk ciginél. Vettünk cigit(tudom, ne dohányozzunk) és akkor kibontom az enyémet, és kér 1 szálat, mondom: "Na de ott van neked is 1 dobozzal! Ja, de te mát úgyis kinyitottad a tiedet..."

Vagy fel akarunk hívni valakit, hogy eljönne velünk, és akkor én hívjam fel, mondom, de miért nem Te hívod? te akarod hogy jöjjön, akkor "ja, de az én telefonom mindjárt lemerül, és lehet keresnek anyámék."


Szóval ilyenek. Mindig az én cuccomat használjuk, én fizessek, mert neki csak kártyája van, és arról leszednek pénzt, ha ki kell venni automatáról..

Ez kihasználás?



2013. okt. 16. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, de csak azt tudják kihasználni aki hagyja magát.

Ha nálunk lenne ilyen a haverok közt akkor kb ez lenne a reakcióm:

-Adsz 1 szálat a te cigidből?

-Le ne szopjalak esetleg? (és rágyujtok majd elteszem a cigit)

2013. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Da!
2013. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Haverod vagy osztálytársad?Te is mondhatnád azt,hogy lemerülsz mindjárt.
2013. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!