Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan beszari...

Miért vannak olyan beszari emberek akik félnek lemenni a közeli boltba? Többi lent

Figyelt kérdés
Haverom anime mánias és itteni közeli boltba fél lemenni de miért ? azt mondja hogy nem szeretne lemenni peddig igen jó alkatú erős akitől jól lefosod a pokád típusú gyerek és nem lusta, anime csinálja vagy mi ? segítsetek ! mert ha én segítek neki azt nem éli túl

2017. jan. 28. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Kötve hiszem, hogy félne lemenni, csak lusta.


Amúgy vannak ilyen emberek, depressziósok, generalizált szorongók, pánikbetegek, de az ilyenek orvosi segítséget igényelnek, terápiát, dúrvább esetben antidepresszáns gyógyszereket.

2017. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen kevés információból felelőtlenség lenne a részemről bármiféle következtetést levonni, de így, első blikkre azt mondanám, hogy se nem beszari, se nem lusta, hanem szociális fóbiában szenved.
2017. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy meg kellene látogatnia egy pszichológust, vagy pszichiátert. Nekem nem sokat segített, de lehet neki fog. Három éve járok, és még mindig szociális fóbiám van, sőt már előjött a pánikbetegség is.
2017. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Nekem volt olyan időszakom amikor féltem bemenni egy boltba, lehajtott fejjel jártam az utcán stb. Osztályba volt 1-2 balfax gyerek, egész nap cseszegettek, s ez okozott nekem "lelki sérülést". De kb. 1 év alatt kihevertem. Szóval ez csak átmeneti állapot.


Neki vannak ilyenfajta lelki problémái? Biztos hogy félelem miatt nem akar lemenni? Ha utcán sétáltok, s megmondod egyedül menjen be a boltba, s te addig valamit megnézel, egyedül bemegy? Ennyi infóból tényleg nem lehet megmondani mi a baja ha egyáltalán van.

2017. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Túlzott polkorrektség lenne figyelmen kívül hagyni az összefüggést a kevésbé szocializált emberek, és a magába forduló, "kocka" életmód között.


Ilyenkor a szociális interakció problémát, feszültséget, stresszt jelent. Az illető gond nélkül elmenne bevásárolni, ha közben egyetlen emberrel se kellene találkoznia. Nem a bevásárlástól fél, hanem az emberektől. A lustasághoz meg végképp semmi köze.


Képzeld el úgy, mintha te klausztrofóbiás lennél, és minden boltot csak lifttel lehetne megközelíteni. Nem szívesen mennél bevásárolni.

2017. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Mert ahogy fogalmazol kb. 13-14


Lehet fél az emberek közé menni hogy elkap tőlük valamit vagy olyan lusta mint a seggem és rád hagyja a bevásárlást😐

2017. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!