Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg "beszari" lennék?...

Tényleg "beszari" lennék? (Több lent)

Figyelt kérdés
Múltkor az iskola udvarán, kosaraztunk, odajöttek hogy menjünk le a pályáról, haverom egyből oda akart menni "kötekedni", én inkább azt választottam, hogy ez miatt nem lenne érdemes verekedni.. Ő azt mondta, hogy az velem a baj hogy "beszari" vagyok, mert inkább szó nélkül ott hagytam őket. Meg például máskor, amikor valaki beszól, nem szólok vissza, csak nevetek rajta egyet, és a haverom, azt mondta erre is, hogy "beszari" vagyok.. Szerintetek is az lennék?

2014. febr. 21. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
okos enged, szamár szenved, de azért néha nem ártana megvédeni magad :)
2014. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy az csak kerülöd a konfrontálódást,de ha kell állj ki magadért,nem lehet mindig elfutni,-de verekedni is ésszel kell,nem 4-5-taggal szemben hősködni:)
2014. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

szerintem igen,az vagy.

sőt azzal,hogy otthagytad őket egy ilyen helyzetben az egész csoportodat is megaláztad a viselkedéseddel,plusz ugye hazudtál is.

mert a félelem a konfrontáció miatt futamodtál meg,nem azért mert nem érdemes ilyesmiért verekedni.

szóval a gyávasággal még nem is lenne baj,mert sok ember az,de ne hazudj,mert azzal még jobban lejáratod magad,mert mindenki vágja,hogy hazudsz és terelsz.

ilyen esetben,mint ami történt a kosárpályán,legközelebb maradj csöndben ne még májerkedj,meg megmond a tutit,hogy mi a helyes.

2014. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=tUFSY7Z3ZRE


Tuidnod kell hol a határ, de SENKIT ne hagyj ott, ha együtt mentetek valahova. Inkább állj a leghátsó sorba, az sem olyan, mintha otthagytad volna. Ha meg beszólnak, akkor el kell kezdened tanulni színészkedni. Azt kell hinniük, hogy tudod használni amit ilyenkor kell, cask nem szeretnéd. Ez gyakorlásés tapasztalat kérdése. Járj társaságba gyakrabban, tanulj viselkedésformákat!


Tehát: SENKIT nem hagysz ott, és magadat sem hagyod.

2014. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, meg fogadom a tanácsaitokat. :D
2014. febr. 24. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a konkrét eset nem beszariság.

Az már viszont az, ha valóban mindenben hagyod magad, és igazából azt tehet veled bárki, amit csak akar, mert úgy véled, h békére törekszel ezzel.

Ahogy előzőleg írták is tudnod kell meghúzni a határt, mert tudod sajnos a "túl jó embereket" eltapossák.

2014. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!