Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis hogyan kell szelfizni?...

Mégis hogyan kell szelfizni? :D (picit összetettebb kérdés)

Figyelt kérdés

Szóval röviden a helyzet:

14 éves lány vagyok. 12 éves korom körül volt egy telefonom, aminek nem volt előlapi kamerája, de így is egész tűrhető képeket csináltam magamról:D. 13 évesen kaptam egy telefont, ami egy 2 megapixeles előlapival volt "megáldva", nagyon örültem neki, elég sokat fotózkodtam (ugye nincs ilyen szó?._.) is vele, a hátlapijának 8 megapixele pedig főképp tetszett szelfizéshez IS!:D Ez a telefon a nyáron tönkrement:(. Néhány hónapra rá vettem másikat, aminek 0.3-as előlapija van -hát igen, mit vár az ember lánya húszezerért:D-.

Ezzel viszont egyszerűen nem tudok normális képet csinálni magamról, pedig azért 12-13 évesen tényleg gázul néztem ki élőben, képen pedig szebb voltam. Most élőben nem vagyok annyira ronda: kis sminkkel majdhogy tökéletes arcbőr (azaz semmi pattanás, heg vagy szem alatti sötét folt), ápolt haj, egyforma szemöldökök.

Nem tudom, mi lehet a probléma, de elég zavaró:D. Szóval, akinek van valami tippje/ötlete, kérem írja le.(:

(Anyway, valószínűleg rossz kategória, de sehová sem illett ezen kérdésem 100%-osan, bocsi)



2017. jan. 29. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem a mai világban kihaltak a nyelvtan tanárok, mert ez a katyvasz borzalmas.

Milyen selfie? Beállsz a tükör elé, és úgy fotózod magad? Azok a képek egytől egyig borzalmasak.

Ha barátaiddal mész valahova, majd az ő telefonjaikkal csináltok képet. (megjegyzem, ugyanúgy fogsz kinézni)

2017. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

999999 filter + hax & alchemy

Általában ez a recept.

2017. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyforma a szemöldököd? De mázlis vagy, nekem az egyik csodálkozó a másik gyanakvó. Fotózd le a hátsó jobb kamerájával magad, csinálj jó sokat és válogasd ki amik jól sikerültek.
2017. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
És akkor most mi is a kérdés?
2017. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
végre valaki más is használja a " ._. " hangulatjelet ._.
2017. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

könnyen kedves kérdező :D

ezen mit nem lehet tudni? a te korodbeliek, csak úgy lövik magukról a szärabbnál szärabb képeket :D

kifested magad ha gondolod, vágsz egy fejet és lövöd a képet :)

2017. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem derült ki számomra, mi a probléma, leírhatnád, mitől nem tudsz rendes képet csinálni, ha elvileg jobban nézel ki.



De itt nem fogsz választ kapi, csak elküldenek az anyádba, mert itt senki se facebookozik, és senki se szelfizik.

2017. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!