Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan verjem ki a fejemből...

Hogyan verjem ki a fejemből hogy engem mindenki utál/nem szeret?

Figyelt kérdés

Mégpedig azért mert ronda fejem van.

Mindenkin azt látom hogy elkerül, csak akkor szól hozzám ha feltétlen szükséges, nem hívnak el sehová. Az utcán az emberek megszólnak, fintorognak, kinevetnek.

Így elég nehéz normális életet élni. Megvan bennem a vágy hogy ezen a felfogáson változtassak de nem tudom hogyan.


2017. jan. 30. 01:45
 1/4 A kérdező kommentje:
F
2017. jan. 30. 01:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük.

Ha pedig nem érzed így jól magad,változtass..Válts külsőt..most konkrétan ruhatárra gondoltam.

Menj edzeni,futni,sportolni. Vagy ami boldoggá tesz.

Egy nagy baj van itt. Hogy mások véleményével foglalkozol és mindig csak a negatívan állsz a dolgokhoz.

Menj ismerkedni, bulizni, vagy olyan helyre ahova szívesen mennél :)

Ne zárkózz be a négy fal közé azzal a tudattal hogy "csúnya vagyok senki se szeret". Ezzel a felfogással nem is tudsz ellene semmit se tenni.

Ha azt akarod hogy szeressenek, elöbb a saját szívedet kell használnod:) Remélem tudtam segíteni.

Csak pozitívan ;)

2017. jan. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Változtass magadon! Ha fiú vagy növessz szakállat, van akinek jól áll és ha nem szép az arca legalább kitakar belőle, vagy ha rövid hajad van növessz hosszabbat, a félhosszú majdnem mindenkinek jól áll. Ápold, legyél igényes. Ha szemüveges vagy váltsd kontaktlencsére, ha összenőtt szemöldököd van szedd ki! Ha ronda a fogad csináltasd meg! Ha kövér vagy fogyj le, arcon is látszik a fogyás. Ha nyomin öltözöl vegyél új ruhákat. Ha gyenge vagy, sportolj!
2017. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de amiket felsoroltatok már rég kipróbáltam. Egyedül az arcberendezésemmel van a probléma. Hiába az arcszőrzet, frizura.
2017. jan. 30. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!