Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom a nevem, mindenki...

Utálom a nevem, mindenki miatta piszkál!?

Figyelt kérdés

Erdei Virágnak hívnak,és mindenki emiatt piszkál,ami nagyon fájó tud lenni,de valahol meg is értem,ennél h-ülyébb nevet ha szerettek se tudtak volna adni nekem a szüleim.


A kérdésem az lenne,hogy leghamarabb csak 18 éves korban lehet nevet változtatni?


2016. nov. 27. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Én Kasza Leokádia vagyok.
2016. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
71%

Szerintem gyönyörű név. :)

Nem hiába piszkálnak vele.. :D tényleg nagyon szimpatikus név.. :D Szerintem ha büszkén felvállalod és nem törődsz velük akkor Ők is elfogadják , megtetszik nekik. :D Tapasztalatból tudom. :D

Ha meg nem megy.. :D akkor találj ki magadnak valami aranyos becenevet.

2016. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

Ez mekkora butaság! Szerintem meg gyönyörű és különleges név, aki ezért piszkál, az egy igazi bunkó. Inkább tanulj meg visszavágni azoknak, akik ezért piszkálnak. Ez nem egy tömegnév, erre mindenki emlékezni fog, akinek bemutatkozol, hidd el, hogy pár év múlva még büszke is leszel rá.

Annyi hülye, idióta név van, na meg a tömegnevek, ez nőies, szép, kedves, semmi baj nincs vele.

2016. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
66%
Szép neved van
2016. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is van egy ilyen nevű barátnőm,csak ő 23 éves :D Nincs ezzel semmi gond,csak a gyerekek viccelődnek ezzel,amint felnősz és érett felnőttek fognak körülvenni,megszűnik a csúfolódás is.
2016. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

Nem gáz a neved, mert nem ciki a jelentése, én is kifejezetten szépnek találom.

De a lényeg,h nem a neved miatt csúfolnak, hanem azért mert látják rajtad,h te ezzel bántható vagy. Ha Tóth Szilvia lennél, akkor is csúfolnának. Ha megváltoztatnád a neved, akkor is - vagy azért mert megváltoztattad v találnának mást. Egyik ismerősöm mesélte,h lánya mondta otthon,h nem szereti a nevét, mert csúfolják. Ismerősöm kérdezte,h hogyan. Erre a lany "hát úgy hogy Krisztina - Krisztina". Ez szerintem jól példázza,h valójában nem a név a felelős.

Ha piszkálnak, mondd meg,h jó, ez az ő véleményük, de ezzel nem tudsz mit tenni, és nem is akarsz. Ez a neved és kész.

Két dolgot ne tegyél; ne csinálj úgy, mintha nem érdekelne, mert az csak olaj a tűzre. De ne is az ő véleményük irányítsa a tiedet, mert rád fognak szállni, és egyre több mindenért fognak cikizni.

És én tényleg örülnék,ha engem így hívnának - ne sértsd meg ezzel a szüleidet, szép nevet adtak neked 😉

2016. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem aranyos név, ha választhatnék inkább lennék Erdei virág mint Nagy Ajándék vagy Napsugár vagy Eufrozina vagy Kolompár Dzsesszika Shánel.
2016. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ismerek egy Vad Virágot. :) Először fura volt hallani, de semmi kivetnivaló nincs egyikőtök nevében sem. Legalább nincs sok belőletek. Az én lánykori nevem is elég ritka, a kereszt talán annyira nem, de a vezetéknévvel együtt az. Eddig egy másikat találtam, de floridai, úgyhogy nem pontosan egyformán írjuk. A férjezett nevem meg aztán totál egyedi. Annak idején 3 évfolyamtársamat ugyanúgy hívták, nagyon nem szerették, hogy ennyire gyakori a nevük. Szerintük és szerintem is inkább legyen ritka, kissé különc, mintsem tucat.
2016. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Andi80018 ***** válasza:
80%

Sosem értettem, miért nem lehet értelmes, kimondható, nem csúfolható nevet adni a gyereknek. Az a szerencsétlen egész életére meg van bélyegezve a szülei által, mert nekik mindenképpen feltűnést kell kelteni a gyerekkel.

Még ez a név nem annyira gáz, de megértelek, hogy meg akarod változtatni, hiába írják, hogy ilyen meg olyan szép, szerintem erőltetett az ilyen névösszetétel.

2016. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8

Hajt a kíváncsiság,ha nem lenne gond,elmondanád,hogy hogy hívnak privátban?:)

2016. nov. 27. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!