Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tartsam magam ébren?

Hogy tartsam magam ébren?

Figyelt kérdés

Direkt lefeküdtem korán, de nem bírtam elaludni, aztán folyton felkeltem - így aludtam összesen 5 órát?


Ma próbaérettségit írunk, 7 órám lesz és egy gyógytesim.


Dupla adag kávé tuti lesz, tud valaki valami hatásos energiaitalt vagy valami megoldást erre a problémára?


2017. jan. 31. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Két fekete teát tegyél egy csészébe. Szerintem még a kávénál is hatásosabb.
2017. jan. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért fel ne vágd az ereidet.. 5 óra nem túl sok de nem is olyan kevés, lesz még olyan az életedben hogy ennél kevesebb alvással is ki kell húznod egy napot. Tesztírás közben félsz hogy elalszol? Vagy tesióra közben? Egy normális ember képes ennyire kimozdulni a komfortzónából.
2017. jan. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egy ütős zenét szoktam meghallgatni max hangerőn fülhallgatón. Vagy helyben futni, ugrani egyet, mert a mozgás ébreszt. Ahogy a hideg is. Meg sok más kényelmetlen/ zavaró dolog. Egyébként ma én se aludtam egész éjjel... én 4 kávét iszom, de ez neked nem javaslom a wc miatt... (szóbeli érettségin kikéretőztem wc-re, és olyan sokáig pisiltem, vagy 1 percig folyt, és a tanár már benézett...) A vizsgadrukk is ébreszt.
2017. jan. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!