Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnéd, hogy halálod után...

Szeretnéd, hogy halálod után felkerülj a gyertyaláng.hu-ra?

Figyelt kérdés
Szerintem borzalmasak ezek a virtuális gyertyagyújtó oldalak, egyszerűen méltatlanok, vagy nem is tudom, hogy fejezzem ki... ha tehetném, megtiltanám, hogy engem bárki is ilyen helyre feltegyen, ha meghalnék. Ti mit gondoltok erről?

2017. jan. 31. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de a divattal nem tudsz mit kezdeni.
2017. jan. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ami ma temetés, meg gyászszertartás, végtisztelet néven fut, azt rendben van?

15 évre beszednek 100 lepedőt egy sírhelyre, ha nem, akkor megy a közös konténerbe az elhunyt?

Vagy láttál már hamvasztást, temetkezési irodát, temető melletti virágárushiénákat, sírköveseket, stb...

Na ez az igazi undormány.

2017. jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem felesleges.

Sokkal többet ér, ha valaki kimegy a temetőbe és ott gyújt egy gyertyát. Ez a lusta emberek megoldása.

2017. jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Aki meghalt, annak már teljesen mindegy, az itt maradottak miként emlékeznek rá.

Az emberek egy része úgy érzi, az hoz megnyugvást, ha nyilvánosan gyászol. Mások, mint te, elhatárolódnak tőle.

Gondolom, nem mondok újat azzal, hogy különbözőek az emberek.

Ha nem tetszik a netes gyász, ne nézegesd.

2017. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen oldalak nem a halottaknak készülnek, hanem a szeretteiknek. Valakinek ugyanis ez segíti a gyászmunkát. Neked nem segít, oké, nyilván nem vagyunk egyformák, de nem kéne ettől még leszólni őket.

Én úgy gondolom, minden hozzátartozómnak a magánügye, hogy hogyan fogja azt feldolgozni, ha én meghalok. Nekem akkor már úgyis tök mindegy lesz.

2017. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudtam, hogy ilyen is van. A halálom után mi lesz, nem tudom befolyásolni. (Mondjuk én szeretném, ha elhamvasztanának, ezt többeknek is mondtam már, de ha nem így lesz, akkor sem tudok mit tenni.)Az oldal maga tetszik, nem irreálisan drága, hasznos lehet azoknak is, akik nem vagy nehezen jutnak ki a temetőbe.

3-as válaszolónak: nem feltétlenül lusta, aki nem tud egy temetőig elmenni, lehet, hogy nehezen közlekedik, idős, beteg vagy csak a rokona tőle 3000 km-re van eltemetve, felesleges ítélkezni mások felett.

2017. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy akkor már?

Engem egyáltalán nem érdekel, hogy halálom után felkerülök vagy sem a gyertyaláng.hu-ra.

A halálom után már semmi nem érdekel.

Valami szégyenfalra nem szeretnék kerülni, de ezt is csak a gyerekemre való tekintettel gondolom.

2017. jan. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha meghalok, akkor már tök mindegy.
2017. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
aranyos oldal fura denekem nincs vele bajom
2017. ápr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!