Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mivel ma mindenszentek van,...

Mivel ma mindenszentek van, ezért egy szép verset vagy idézetet szeretnék kitenni a nagyszüleim emlékére. Esetleg valaki tud egy gyönyörű verset/idézetet ami kimondottan a nagyszülőknek szól?!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2016. nov. 1. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Ne vedd rossz néven, de ha megemlékezni akarsz, akkor inkább gyújts egy gyertyát és gondolj rájuk, nehogy már a megemlékezéshez is a kukás frászbuk kelljen... Annyira álszent dolog az ilyen...
2016. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
természetesen gyujtok gyertyát! de szerettem volna valamilyen szep verset kitenni vagy megosztani en is.
2016. nov. 1. 13:16
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Minek kell megosztani? Képzeld, a fészbúk előtt is volt élet.
2016. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Off : Arról h ez mennyire normális meg helyes attól függetlenül nem ez volt a kérdés... Akik erre nem tudnak válaszolni minek írnak ??

On : Bocsánat h írtam de ez annyira idegesítő h nem írnak normalis választ . Én se tudok neked segíteni sajnos de ha beütöd a neten biztos találsz vmit :)

2016. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Google????
2016. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Noha nem vagyok egy nagy facebbok párti kerestem neked, mivel nem kaptál még érdemben semmit. (:


[link]


Beütöttem, hogy nagyszülős idézetek és ezt adta ki.

2016. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#3. ki mondta neked hogy kötelező ide írnod? annyira birom az ilyen embereket,akik a másiknak csak a rosszat akarjak es direkt hozzászól,de ettol függetlenül mindenki leszarja a véleményedet. a Facebook is egy sajat profil,akinek nem tetszik fel lehet függeszteni,illetve aki nem kedveli,hogy mit osztok meg es mit nem az nyugodtan törölhet. a masik meg hogy soha nem szoktam megosztani rajta semmit. most az egyszer azt erzem (szive joga az embernek),hogy valami szépet en IS kiteszek a nagyszüleim emlékére.


a többi válaszolónak koszonom,en is rengetegszer beütöttem hogy nagyszülőknek búcsú,nagyszülőknek gyász stb stb de egyetlen egyet sem talaltam ami kimondottan szep is es nagyszülőknek szol 😊 koszonom szepen!


UI: aki csak a rosszat akarja ide irni az inkabb tartsa meg magának. üdv 😉

2016. nov. 1. 14:03
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Öreg fának kidőlt törzse,

Két szép hajtás nőtt belőle.

Új hajtások sok virága,

Emlékeztet a vén fára.

2016. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát ez minden csak nem szép😀
2016. nov. 1. 18:31
 10/12 anonim ***** válasza:

ez nem kifejezetten nagyszülőknek szól, de szerintem nagyon szép :)


Ne jöjj el sírva síromig,

Nem fekszem itt, nem alszom itt;

Ezer fúvó szélben lakom

Gyémánt vagyok fénylő havon,

Érő kalászon nyári napfény,

Szelíd esőcske őszi estén,

Ott vagyok a reggeli csendben,

A könnyed napi sietségben,

Fejed fölött körző madár,

Csillagfény sötét éjszakán,

Nyíló virág szirma vagyok,

Néma csendben nálad lakok

A daloló madár vagyok,

S minden neked kedves dolog…

Síromnál sírva meg ne állj;

Nem vagyok ott, nincs is halál.


(Mary Elizabeth Frye)

2016. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!