Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy tetszem e a...

Nem tudom hogy tetszem e a lánynak?

Figyelt kérdés
16/f heti 3x találkozom vele pont szemben ül mikor együtt van óránk és mindig mosolyog rám meg ilyesmi de nem merek rákérdezni h be-e jövök neki. Esetleg arra gondoltam h vmi szösszenetet írok neki valentin napra. Szerintetek ez jó megoldás lenne?

2017. febr. 2. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szuper. :) És esetleg egy szál rózsa is édes lenne mellé. :)

Plusz ne azt kérdezd tőle, hogy bejössz-e neki, hanem azt mond, hogy tetszik neked. Pl. 'Nagyon szép szemeid vannak, nagyon tetszik a mosolyod'

2017. febr. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt csak akkor tedd meg, ha 100 % biztos vagy benne, hogy bejössz neki.


Gondold el, ha 'csak barát' vagy, és kap egy kis valentin napi izét, akkor 1. rohadtul zavarban lesz, 2. ha nem jössz be neki, akkor sem fog egyértelműen visszautasítani, mert nem szeretne bunkó lenni.


Előtte próbáld meg kideríteni, hogy tênyleg érez-e valamit irántad pl közös baráton vagy egy barátnőjén keresztül vagy valami.


Ha viszont tetszel neki, akkor szuper ötlet, hajrá! :))

2017. febr. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!