Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy megérzésetekben nagyon biztosak voltatok és mégsem jött be?

Figyelt kérdés
Tudom, ez gyakori dolog. De én most arra gondolok, ha eddig a legtöbb erős megérzésetek bejött és mondjuk volt egy ami nem. Nem tudom érthetően leírni, de a lényeg hogy hónapok óta nagyon erős megérzésem van egy konkrét dologgal kapcsolatban, hogy meg fog történni az a bizonyos dolog és az nagyon rossz lesz. De szinte érzem, és már bele is törődtem. Idegen nekem ez az érzés és félek hogy valóban meg fog történni....
2017. febr. 3. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen volt, félig meddig. Egyszer nagyon rossz érzésem volt egy nyaralással kapcsolatosan, úgy éreztem valami a reptérrel kapcsolatosan lesz rossz. Igazából történtek is rossz dolgok, de nem annyira rosszak mint amire gondoltam. Viszont a szállással nagy baj volt, meg sorozatosan történtek az apró meg a kicsit nagyobb kellemetlenségek az egész nyaralás alatt. Szóval lényegében a megérzésem félig jó volt, mert azt érzetem hogy lesznek gondok, csak máshogy valósultak meg:D Ettől függetlenül lehetséges hogy a te megérzésed nem fog még ennyire se beteljesülni.
2017. febr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat. Tudod én nem hiszek semmibe különösebben de erre mondanák, hogy a vonzás törvénye... amikor elképzelsz egy adott szituációt és nagyon elviszed magad abba az irányba és nagyon nagyon foglalkoztat a dolog éééés bele is éled magad...beleképzeled a helyzetbe akkor ezzel a kattogással beleéléssel valóban ezt éred el, hogy meg is történjen. Mint mikor azt mondja az ember, hogy jókedvem lesz és neki áll mosolyogni elöbb utóbb a sok mosolygástól tényleg jó kedved lesz. Legalábbis sok embernél bevállhat!
2017. febr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!