Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek előfordult már olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már olyan, hogy rákerestetek valakire Facebookon, de nem voltatok benne biztosak, hogy ő az, akit kerestek? :D

Figyelt kérdés
Én most ilyen helyzetben vagyok egy fiúval, akinek a keresztnevét tudom, illetve a vezetéknevének a monogramja H vagy K lehet szerintem. (Így láttam leírva a nevét, de az nem érdekes hogy hol).Ezek alapján ráketestem és találtam is valakit, aki mintha hasonlítana rá, de mégsem vagyok benne biztos, hogy ő az. A Facebook oldalán láttam ilyen születésnapi felköszöntéseket és azok alapján a fiú idén 20 éves lesz, viszont az a srác, akit én láttam egyáltalán nem néz ki annyinak...Szóval most tényleg nem tudom. Elég furcsa egy helyzet, de addig nem leszek nyugodt, amíg meg nem tudom, hogy ő-e az a fiú vagy sem. :D

2017. jan. 28. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Hát felismered a képen vagy nem?😂😂


Amúgy aha:D

2017. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából az egyik kép kivételével a többi egyáltalán nem hasonlít arra fiúra. Mondjuk az is igaz, hogy eddig még csak 2-3 alkalommal láttam és akkor is csak pár másodpercre. :D
2017. jan. 28. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szülinapot ne nézd. Akik 13 éves kor alatt regisztráltak anno, azok általában a "huszas éveiket" töltik manapság. :D
2017. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nincs beállítva az életkora és gondolom akik felköszöntötték az osztálytársai meg a rokonok csak tudják, hogy hány éves. Például 2015-ben többen is írták neki, hogy: "Boldog 18. születésnapot!"
2017. jan. 28. 23:07
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Istenem, ez a p*csás nyomozgatás. Menj oda hozzá. te szerencsétlen és kérdezd meg a nevét! És attól ha megtalálod és visszajelöl, ti már házasok vagytok vagy mi a tököm? :D


Annyira imádom, hogy a mai tinik ilyen "facebookorientáltak". -.-"

2017. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg kedves utolsó! Én nem a Facebookon élem az életemet, csupán tudom, hogy nekem személyesen nagyon nehéz elkezdeni beszélgetni valakivel, mert alapból visszahúzódó vagyok és kicsit tartok másoktól. Nem kell ezért rögtön lehurrogni...Nem mindenki olyan bátor.
2017. jan. 29. 08:39
 7/11 anonim ***** válasza:

"vezetéknevének a monogramja H vagy K lehet szerintem."


"Ezek alapján ráketestem és találtam is valakit, aki mintha hasonlítana rá, de mégsem vagyok benne biztos, hogy ő az"


Hát bocsi, de ez egy kcisit vicces. H és K betűvel egy csomó vezetéknév kezdődik. Nyilván nem lehetsz benne biztos, hogy Ő az. Még ha tudnád 100%-ban a telejs nevét, akkro is eltartanak egy darabig, mire megtalálod, mivel az roszágban több embernek lehet ugyan az a neve. Akár egy városban is lehet 5-10db ugyan olyan nevű/korú ember.


Kérdezd meg a játékban a nevét, ahol láttad. Vedd fel, vagy kérd meg, vegyen fel Ő, és beszélgessetek ott.


Egyébként bizttosan nem ő az, de vedd fel, és kiderül. Ráírsz, megkérdezed ő-e az. Ennyi.

2017. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem játékban láttam. :D Ha érdekel részletesebben, akkor kérlek írj privátot, mert ide nem szeretném kiírni.
2017. jan. 29. 14:01
 9/11 anonim válasza:
100%
Ha egy suliba jártok és tudod melyik osztályba jár akkor enaplóban vannak osztálynévsorok. Ott kutasd ki a vezetéknevét azt úgy könnyebb :DD
2017. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismerős :D
2017. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!