Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már csoportterápián?...

Voltatok már csoportterápián? Milyen volt? Mesélnétek róla? Leginkább kamaszoktól kérdezem.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Régóta pszichológushoz járok szorongásos problémákkal, és úgy néz ki jövőhéttől fogok járni hasonló korú gyerekek közé, akik szintén ilyen problémákkal küzdenek. Elvileg csak beszélgetni fogunk, nem lesz pszichodráma meg semmi ilyesmi. Kicsit izgulok előtte, nem tudom hogy hogy fogok tudni megszólalni , vagy hozzákapcsolódni a beszélgetéshez, hiszen nem vagyok jó ebben . Tapasztalatok? Hogy zajlik? Tudom hogy pszichológus vezeti és másfél órás lesz.

#szorongás #Kamasz csoportterápia
2017. febr. 4. 01:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Elsőnek bemutatkozás alap.

Mi beszélgettünk az első nap h megismerjük egymást később társasoztunk meg ilyenek. Közös programok teremben.

2017. febr. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!