Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lelki sérült visszafogott...

Lelki sérült visszafogott lány vagy nagyszájú veszekedos?

Figyelt kérdés

Melyiket választanatok?


Én az első vagyok és azt vettem észre hogy sokan nem mernek velem foglalkozni pont e miatt, a nagyszaju lanyokksl jobban mernek.

Gondolom félnek a hozzám hasonló lányoktól vagy nem tudom...


2017. febr. 4. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Visszafogott, de a normális fajtából, nem a gyogyósból.
2017. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelműen az elsőt, de azt azért leírhatnád pontosan, hogy mit értesz az alatt, hogy lelkileg sérült.
2017. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem aztán nem kellene nagyszájú. Több lelki sérült ismerősöm is van.
2017. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
nagyszaju veszekedos az biztos nem kéne, inkabb a masik bar attol fugg mennyire lelki serult, ha meg akarja magat olni, vagy mindig otthon van s semmit se csinal akkor az se kene.
2017. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hat úgy értem hogy a legtöbb ember elkonyvel bolondnak, mert nem akar a dolgok mögé látni de aki jó emberismerő és látom rajta hogy rendes annak megnyilok de általában ezek az emberek észre veszik hogy lelki sérült vagyok.
2017. febr. 4. 17:52
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Az elsővel sok rossz tapasztalatom volt, nagyon vigyázok az ilyenekkel. Megcsalás, sunyiság, stb. A második önmagában nem zavaró, ha amúgy rendes, plusz még kommunikálni is könnyebb vele a közvetlensége miatt.
2017. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kicsit más vagyok mint a többi, lelkiserult vagyok.


De szerintem is jobb ez a típus mint a nagyszaju és ha valami baj van félsz hazamenni hozzá mert megöl téged.. ..

2017. febr. 4. 17:54
 8/16 A kérdező kommentje:

Amúgy azért kérdem mert úgy érzem e miatt (is) nem akar már engem egy fiú akivel tetszunk egymásnak. Ő kicsit nagyszájú , és biztos fel hogy megbantana és tuti az lenne mert mikor ideges csúnyán beszél velem és hallom a hangján hogy utána megbanja.


De ez nekem nagyon rossz, lehet hogy jobb lenne neki egy olyan aki nem bánja hogy hogy beszél vele.

2017. febr. 4. 17:56
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
attol hogy nagyszaju meg nem biztos hogy megol, egy lelkiserult hamarabb olhet ha ideges lesz s bevadul, mondjuk megcsalja a pasi es kiderul.
2017. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

Egyiket sem!!!


Mind a kettő frusztrált, beteg, és nem egészséges egyik se!

2017. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!