Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol tudnék csendes, visszafogo...

Hol tudnék csendes, visszafogott lányokat megismerni?

Figyelt kérdés

Hasonló tulajdonságaim vannak nekem is, ezzel nem azt szeretném mondani vagy hátulról érzékeltetni , hogy egy antiszociális nem törödöm ember lennék, csak egyszerűen nem az a szelfizös, ki ha én nem, stílusú vagyok. -ha nem lógsz a facebookon nem létezel stb....-ennek ellentéte az agyon okoskodó, stréberen csak az úgy jó sem.

Dolgozom vannak hobbiaim, ahogy engedi az élet élek.

Olyan lányok érdekelnek, akik belül is nőiesek, csak egyszerűen nem merik vállalni magukat a mai világban és valahol csendben éldegélnek.

Arcturuss 26/F



2016. júl. 17. 19:04
1 2
 1/14 Roland G. ***** válasza:
5%
Könyvtárban max!
2016. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

"Könyvtárban max!"

A könyvtárban általában mindenki csendes is visszafogott, de csak azért, hogy ne zavarjuk egymás köreit, és mindenki tudjon nyugodtan olvasni/tanulni. Attól, mert még valaki könyvtárban visszafogottan viselkedik, nem biztos, hogy amúgy is visszafogott, egyszerűen csak tudja az illemet.

2016. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...
2016. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Templomban vasárnap.
2016. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de igazából nálatok fiúknál mit takar az ha egy lány csendes meg visszahúzódó?
2016. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem egy k. rva.
2016. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
itt
2016. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy nőies? Befogja a pofáját? Nincs véleménye?
2016. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én pont hogy nem magamhoz hasonlót szeretnék találni. Olyant,aki jó hatással van rám és ezáltal én is nyitottabb lennék. Egy párkapcsolat pont arról szólna,hogy az párosunk hozzáad a másik egyéniségéhez,jobbá válik. Eszem ágában sem lenne olyannal lenni,aki annak örülne,hogy nem merem vállalni magam és inkább visszahúzna.....
2016. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
gyakorin
2016. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!