Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Harsányból nőies ěs visszafogo...

Harsányból nőies ěs visszafogott? (18/l)

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy csendes, visszafogott, gyengéd, nőies legyek? A fiú, aki tetszik elmondta, h pl ebben vagyok rosszabb a barătnőjěněl. Hogy văltoztassak?

2016. jún. 6. 01:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Kezdetnek mondjuk ne hajts rá más pasijára!
2016. jún. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Inkább keress olyan pasit, akinek úgy tetszel, ahogy vagy, megváltoztatni magad úgysem tudod, legfeljebb megjátszani.


Másrészt meg foglalt pasival nem szabad kezdeni.

2016. jún. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Húzd a fejét a melleid közé, egyből elfelejti ezeket.
2016. jún. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért egy pillanatra ălljunk meg! Az volt h neki volt egy bnje aki szakított vele, és aki után velem volt. Most meg hirtelen lett egy barătnője... Szóval nem hajtok ră, csak kěrem vissza. Velem azt mondja nem tud jărni pl ezěrt. Szóval mindenkěpp meg akarok văltozni. A mellbehúzós opció meg nem opció mert nekem nem olyan nagy... :-(
2016. jún. 6. 09:09
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Ez egy pasi, még fog tetszeni sok másik, remélhetőleg olyan, akinek nincs senkije. Egy pasi egy vélemény. Másik pasi meg úgy fog szeretni ahogy vagy, vagy amilyen lelked mélyéből, önmagadért szeretnél lenni. Senkiért nem érdemes megváltozni - önmagadon kívül. Nem csak azért, mert az esetek nagy részében nem megy, hanem azért, mert ha mégis sikerül (látszólag) változni akkor 1-2-3 év múlva rájössz, hogy Te valójában nem is akartál olyan lenni és a fejéhez fogod vágni, hogy miattad erőszakoltam meg az érzéseimet, ő meg nézni fog egy nagyot, hogy miről beszélsz és von egyet a vállán és -mivel hozzád is egy másik kapcsolatból jött- még addig fog tovább állni tőled is, míg veled is van... erre mondta valaki, hogy olyan, mint a majmok.. fogja az egyik liánt, de már nyúl a másikért.. hát tudod ki akar lián lenni, hogy egy majom fogdosson :D
2016. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Măr hărom ěve szeretem. Nem tudok ěs nem is akarok măst taląlni. Azěrt nem tudok, ěs nem akarok, mert szeretem. Ezěrt szeretnék văltozni. Ebben tud vki segíteni?
2016. jún. 6. 09:17
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

1. Olyan nincs, hogy "kérem vissza", nem egy játékról van szó a homokozóban!!!!


2. Ha ilyen ágyról-ágyra ugráló valaki, akkor azzal nem érdemes foglalkozni.


3. Ha ennyire ostoba vagy, hogy ilyen alakért kapaszkodsz, akkor meg megérdemled, ha átverenek és hülyének néznek.

2016. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a fiú, aki a régi barátnőjéhez hasonlítgat, menjen vissza a nagycsoportba. Semmit sem tud a női lélekről és a párkapcsolat íratlan szabályairól.
2016. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Sok pasi imádja a harsány, hangos, vidám, élettel teli lányokat, és nem dumálja beléd, hogy ez "nőietlen".

Inkább ilyen pasit keress....

2016. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Kedves kérdező, alapvető tulajdonságokon nem nagyon lehet változtatni, de bizonyos külsőségeken, amik harsány, provokatív személyiségre utalnak, lehetséges változtatni, ha tényleg akarod.


Hangsúlyozom, hogy nem tudom, hogy az alább leírt harsány, nem visszafogott, nem feltétlenül nőies tualjdonságok, külsőségek a kérdezőre jellemzők-e, csak tippelek. Ha valamelyik jellemző rád, akkor esetleg fogadd meg és segíthet.


Pl. öltözködés:

Ha korvásabban öltözöl (pl nagyon rövid miniszoknya, forrónaci, feszes pólók, mély dekoltázs, stb), akkor segíthet az, ha visszafogottabban, ugyanakkor nőiesen öltözöl. pl. viselj térdig érő vagy hosszabb szoknyát, közepes sarkú cipőt, ne túl nagy fülbevalót, szolid ékszereket, kicsit bővebb pólót, egyberuhákat (ez utóbbi különösen ajánlható, mert nőies ugyanakkor visszafogottan szexi lehet.)


nagyon fontos, hogyha szoktál káromkodni, akkor szokjál le a csúnya beszédről, mert nem nőies, és sok férfi nem bírja, ha egy nőnek mocskos a szája.


Ha vannak testékszereid fülbevalón kívül, akkor vedd ki, mert visszafogott lány nem hord testékszereket, piercingeket. Ha van tetkód, akkor ??? nem tudom, azzal mit csinálj, mert egy tetoválás nem jellemző a visszafogott, gyengéd lányokra.


alapvetően pedig a nőies viselkedés, amit a férfiak szeretnek az pl az, hogy hagyod beszélni, nem vágsz a szavába. A férfiaknak nagyon fontos az önbecsülés, és a bókok, az elismerő szavak. Nem a külsejét kell dícsérni (tehát, ha jó akarsz lenni nála, akkor ne azt mondd, hogy milyen jól néz ki a ruhád, vagy a szemed)

hanem a teljesítményét (pl milyen jó voltál a focimeccsen, milyen jól beszélsz angolul, milyen sokat fejlődtél a kondizásban, stb.) Ezzel csodát lehet tenni egy férfinél!

Sok sikert

29L

2016. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!