Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy embernek nincs meg a...

Ha egy embernek nincs meg a neve, csak max a cime attol még tehetek feljelentést?

Figyelt kérdés
Neten vertek át tegnap, egy telót akartam venni és sajna teló már egy hete sehol, név az kamu, mivel kamu facen irt és erre utólag jöttem rá, pontos cim az megvan de sajnos nevét az illetőnek nem tudom, igy is tehetek feljelentést? Esetleg büntetés vagy valami lenne az egészböl?

2017. febr. 6. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A cím biztos? A pénzt küldted oda?
2017. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen úgy tudom bisztos, utalás volt
2017. febr. 6. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:

nem gondolod, hogy aki átver és kamu névvel etet be, az majd megadja a címét??? :D ennyire nem lehetsz naiv.

de amúgy lehet, ha megmondod, hogy mi a cím, adsz egy személyleírást, a sün kimegy, begyűjti az esetleges csalót és beviszik szembesítésre. de ha nem ismered az arcot, akkor cseszheted. ha egy lakásban laknak 6-an, bárki átverhetett közülük, a zsaruk nem fognak nyomozni, vagy csak úgy tesznek, de aztán lezárják az aktát és megy az irattárba

2017. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!