Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzitek azt, mennyire...

Nem érzitek azt, mennyire elpocsékolt idő az életben az, amit alvásra kell az embernek fordítania?

Figyelt kérdés
Utálok aludni. A nap minden egyes percében olyan jó valamit csinálni, de sosem juthat mindenre idő, mert kell az a 7-8 órás alvás. Az életünk 1/3-át átalusszuk, olyan szomorú.
2017. febr. 1. 18:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Én k..rva jókat szoktam álmodni, szóval szeretem. De amikor dolgom van, vagy csinálnom kell valamit természetesen idegesít a tény, hogy na akkor most feküdnöm kell.
2017. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Nem, én pl szeretek aludni, illetve álmodni.

Kell ez a kikapcsolás az agynak. Különösen ha stresszes időszakod van, még örülsz is, hogyha el tudsz aludni, és végre nem kattog az agyad és idegeskedsz/szorongasz.

2017. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
De,pontosan ezen filóztam valamelyik nap.Mondjuk élsz 70 évet és abból kb 23 évet átalszol...persze plusz,minusz pár év attól függően mikor mennyit alszol. Rossz belegondolni.
2017. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kell, értem én hogy szükség van rá, de nem szokott olyan érzésed lenni, hogy ha nem lennél álmos, milyen jó lenne még ezt, meg azt megcsinálni, letudni?
2017. febr. 1. 19:03
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 ebből vond le azt az időt, amit az iskolapadban és a munkahelyeden töltesz, és már is rájössz, hogy manapság az ember mindent csinál, csak élni nem él.
2017. febr. 1. 19:04
 6/19 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Ha épp elkap a flow valamilyen tevékenységgel, akkor nyilván de. Egyébként alapvetően meg nincs ilyen érzésem, nem tartom szükséges rossznak.

Ráadásul a legtöbb ember eleve rosszul használja fel a szabadidejét, szóval tökre nem lenne helyette hasznos az az idő 90%-ban. :)

2017. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha a végén úgyis meghalsz, akkor nem tök mindegy??
2017. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem tök mindegy, hogy 40 évet vagy ébren, vagy 60 évet. Legalábbis nekem számít az a 20 év.
2017. febr. 1. 19:44
 9/19 anonim ***** válasza:

Most még...

Ha megokosodsz akkor rájössz majd, hogy semmi értelme sem volt a földi létünknek.

2017. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én szeretek aludni, meg jókat álmodni, meg aztán kell a kell a pihenés az agynak.

De egyébként meg, tényleg: jobb lenne, ha kb. olyan 3-4 óra elegendő lenne szunyálásra, mennyivel több időnk jutna másra!

Én is vagyok úgy, hogy még szeretnék fent lenni, ezt-azt csinálni, de kezd jönni az álom, és, hát, igen, "idő" van, aludni kell, másnap ugye fel is kell kelni valamikor...huh.

És amúgy is sok "muszáj" dolog van az életben, ami szintén húzza az időt.

"Az életünk 1/3-át átalusszuk, olyan szomorú."

Bizony, és ráadásul milyen gyorsan repülnek az évek...

Ma reggel munkába menet arra gondoltam, hogy a fenébe, nemrég volt Szilveszter, és már február elseje van.

2017. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!