Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam munka vagy...

Melyiket válasszam munka vagy külföldi út?

Figyelt kérdés
Családdal kimennénk majd pár napra külföldre 2 hónapon belül kikapcsolódás végett, engem is hivtak. Viszont úgy gondolom hogy munkát is néznem kellene, dolgoznom, mert semmit nem fejlődök a magánélettel. Persze rám is rám férne már egy kiengedés az tény. eddig dolgoztam, most viszont munkahelyet váltanék, az se lenne jó szerintem, ha az új helyen az lenne az első dolog hogy beállitok hogy nem leszek itthon mert elutazok..
2017. jan. 11. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem áll kazalban a sok befizetetlen sárga csekk, én mennék kicsit szórakozni. Majd utána keresnék munkát.
2017. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát az új munkahelyen nem állítasz be azzal, hogy elutazol, mert akkor - hagyományos esetben - buktad az új munkahelyet :D

Szóval utazz, aztán majd jöhet az új meló.

2017. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 2 hónapon belül mennél akkor hiába találsz 1-2 héten belül új helyet, ha ott közlöd hogy több napra szabira akarsz menni próbaidő alatt, vagy azt mondják hogy nem mehetsz, vagy azt hogy mehetsz de akkor ne menj vissza többet oda dolgozni. Én is tavaly kerültem át másik munkahelyre, ott nyáron június elején kezdtem. A főnököm mondta hogy próba idő alatt nincs szabadság, tehát ha nyárra nyaralást terveztem akkor mondta hogy ha át tudom tenni a kötelező 1 hetes leállásra akkor dobjam át arra mert akkor nekem is szabadságot kell kivennem mert munka nem lesz, de az mellett csak nagyon indokolt esetben mehetek el egy napra próbaidő alatt, akkor is ha ügy intézés miatt pl ha behívtak levélen bankba, bíróságra, vagy egyéb hivatalos helyre, ha azon felmutatom az időpontot akkor eleged, de azon kívül próba idő alatt senki nem mehet el szabadságra.

Ez minden munkahelyen így van. Ha most van állásod akkor végül is nem vagy abba a helyzetbe hogy kell másik állás. Én a helyedbe elmennék kikapcsolódni, mert ennyi szerintem minden embernek jár, és utána ráérsz munkahelyet találni. Legtöbb helyen tavasszal indul be jobban az élet, persze sok helyre keresnek embert így is.

2017. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a családi utazás mellett döntenék.
2017. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!