Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van ebből az igazságtal...

Elegem van ebből az igazságtalan nincstelenségből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira de annyira elegem van. Más velem egykorú nyaralgat bulizgat és síelget a szüleik pénzén járhatnak nívós egyetemekre,mert eltartják a pcsájukat én meg majd megszakadok a munkába a szüleimnél se meleg víz se fűtés se semmi soha!!! Nekem semmi se jut csak az,hogy alja munkát végezzek úgy hogy mindig is jól tanultam és céljaim voltak,de most nem lehet mert nem tudom magam eltartani iskola mellett. Vagy kevés vagy bukok!! Utálom,hogy mindennap hallgatom a munkahelyemen mekkora csicska vagyok( mindenki más is, ilyen a legtöbb munka amit az érettségimmel végezhetek,tapasztalat). Mi a fenét csináljak? Most elégeltem meg,hogy küzdök és közbe körülöttem minden szétesik.Semmi boldogság nem jut az életembe,mert mindenhez kell az a roha-ék PÉNZZZ!!! 21/L
2017. febr. 7. 00:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Levelezőre jelentkezz. És keress egy szakkolit, van ahol arra is adnak havi 50k-t hogy ott laksz, és nem kell érte fizetned.
2017. febr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!