Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tehetnem tul magam rajta?

Hogy tehetnem tul magam rajta?

Figyelt kérdés
A szerelmem 1 honappal ezelott szakitott velem. Nagyon sokaig egyutt voltunk, nagyon sok kozos emlek fuz minket egymashoz es borzasztoan szerettuk egymast. Megis szakitottunk, mert sokat veszeledtunk. Voltak hibaim, amiken azota nagyon sokat pozitiv iranyba valtoztattam. Tenyleg ugy erzem hogy o volt eletem nagy szerelme, soha nem voltam boldogabb es elkepzelni sem tudom hogy mas boldogabba tudna tenni, mint o, hogy jobban megnevetett mint o, hogy jobban szeret mint o. De megis elveszitettem. Ugy erzem ezen sosem fogok tudni tullepni es nagyon hianyzik. Nem tudom hogy dolgozhatnam ezt fel, hiaba sportolok es igyekszem elterelni a figyelmem, folyamatosan ezen gondolkozom es hogy mennyire hianyzik..

2017. febr. 7. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom közhely, de az idő majd segít. Ha sokáig együtt voltál valakivel normális hogy ezt érzed még, néhány hónap kell amíg teljesen túlteszi magát az ember. Azt meg nem tudhatod hogy mással nem fogod e ugyanilyen jól vagy mégjobban érezni magad. De egyébként most gyász időszak van, ne gondolkodj még azon amúgy se hogy mással milyen lenne! Sajnos nehéz dolog az szakítás, de az embernek az életben meg kell tanulnia elveszíteni is dolgokat.
2017. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!