Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Animés fiúk nektek milyen...

Animés fiúk nektek milyen lány jön be?

Figyelt kérdés

2017. febr. 7. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Pont olyan, mint a neved ;)

Egyébként meg a rendes értelmes lányok.

2017. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Erre én is kíváncsi lennék

-"animés" lány

2017. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nem az animenézéstől függ.
2017. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2017. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Animés fiúk nem léteznek, azok rajzoltak.

Akik szeretnek animéket nézni, azok meg nem ez alapján választanak lányt.

2017. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Olyan lányok, mint egy nem animés fiúknak.
2017. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
ino
2017. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Csak ha onii-channak hív.
2017. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Animés lányok.
2017. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én régóta nézek animéket, és cosplayezek is. Emellett hosszú évekig tanultam japánt.

Viszont én nem mondanám magamat nagy animésnek. Csak azért nem nézek animét mert hogy az anime. Azért nézek egy-egy sorozatot mert jó, és nem érdekel hogy éppenséggel anime, rajzfilm vagy élőszereplős. Nem nagyon kedvelem a weabookat se.

Pont ezért hogyha a lány nyitott az ilyen dolgokra az hatalmas pozitívum. Hogyha nem nagyon kövér, vagy nagyon ronda akkor körülbelül enyi elvárásom van. Legyen nyitott dolgokra, legyen jó humora és mosolyogjon sokat.

Viszont a weabook taszítanak. Szedtem már fel csajt conon. Nem azért mentem oda, de kedvesnek tűnt és találkoztunk utána. Viszont tipikus weaboo volt. Neki nem létezett más csak az animék, és csak is arról tudott beszélni. A második randi után hagytam az egészet. A weaboo csajok nem jönnek be.

Illetve az ilyen nagyon kirívó kinézetű lányok taszítanak. A szines haj bejön, de amikor kirívó az sok. Emellé sokkal jobban bejön hogy egy átlagos de jó öltözködésű lány. Illetve én személyesen szeretem ha egy lány nem smikkel. Akkor is ha akkor nem néz ki annyira tökéletesnek. Nekem jobban bejön.

Tényleg csak azon múlik nálam hogy jó humora legyen, ne legyen kövér és szép mosolya és ápolt haja legyen.

18/F

2017. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!