Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a magyarázata annak, hogy...

Mi a magyarázata annak, hogy rengeteg halálraítélt pozitív dolgokról: Istenről, vallásról, családról beszél, esetleg bocsánatot kér az áldozatoktól az utolsó szavaival?

Figyelt kérdés
Nem őszintén beszélniük nincs értelme, úgyis meghalnak. Lehet, hogy mire a halálsorra jutnak, már nem azok a gonosz, undorító emberek, akik a bűnük elkövetésekor voltak?
2017. febr. 8. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze, mert fosnak.
2017. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De szerintem tisztában vannak, hogy attól nem fogják elengedni őket, ha szépeket mondanak. Mondhatnák azt is, hogy "k...a anyátokat, akik kivégeznek". Persze egyesek ezt is teszik, de sokan nem.
2017. febr. 8. 19:39
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ugyanolyan emberek, csak remélik, hogy így esetleg megkönyörülnek rajtuk.
2017. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert így gondolják. Nem mindenki marad egyforma f0szfej egész életében, ez folyamatosan változik.
2017. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%

" A kisegér is mindent megígér, míg a lyukig ér."

Akit halálra ítélnek, van elég rossz tette. Pl.különös kegyetlenséggel lemészárol pár ártatlan embert. Vegyük Jeffrey Dahmert. Meg is ette őket. jaj. szegény megtévedt (mert szar volt a gyermekkorra), legyen a társadalom része, mert legyünk már toleránsak, megértők.

kíváncsi lennék, ha kiengednék, és melletted lakna, akkor is ilyen libeláris lennél-e?

2017. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5-ös, te beteg vagy!


Én csak feltettem egy kérdést, hogy lehetséges-e, hogy megváltoznak ezek az emberek. Ez nem azt jelenti, hogy feltétlenül ki kellene engedni őket. Én ilyet nem írtam.


Erre elkezdesz libsizni, mint egy elmebeteg. Gratula! Úgy bírom az ilyen embereket, akik egy normális kérdésre csak libsizni, bolsizni vagy nácizni tudnak.

2017. febr. 8. 19:51
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

kérdező, nem vagyok beteg, de köszi, hogy ezt te már előre tudod. Aki oda kerül, nem egész ártatlan, és ártalmatlan.

Ez külföldi példa, de Szita Bence mostohaanyja itt múlt ki. Meg kell érteni, miért tette, amit? Sajnáljam?

2017. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De, azzal biztosan van valami baj, aki egy sima kérdéstől elkezd libsizni/bolsizni/nácizni. Szellemileg teljesen ép ember nem tesz ilyet, esetleg csak akkor, ha valami nagyon szélsőségeset ír a másik. Én viszont csak felvetettem a kérdést, hogy nem lehet-e, hogy a bűnözők megváltoznak.


Amúgy Kaiser Edéről pl. hallottál? Nem volt egy mintaember, de gyilkos sem, ahogy beállították.

2017. febr. 8. 20:01
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Kérlek idézz, holt tettem ilyet!
2017. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"kíváncsi lennék, ha kiengednék, és melletted lakna, akkor is ilyen libeláris lennél-e?"


Miért liberálisoztál? Abból, hogy feltettem egy kérdést arról, vajon megváltozhatnak-e az ilyen emberek, hogy jutottál oda, hogy liberálisozz egyet?

2017. febr. 8. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!