Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki csalodik nőkbe vagy...

Aki csalodik nőkbe vagy folyton elküldik, annak hogy legyen pozitív véleménye a nőkröl?

Figyelt kérdés
Hazudja azt magának h minden jo, happy, s imádni kell a nőket ? Sokszor jönnek azzal h tul negativ meg h legyen kicsit viccesebb pozitivabb stb.. De hogy, hogy ne legyen meg a rossz véleménye ha fojton kapja a lerázást ?
2016. júl. 10. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát kb. úgy ahogy a csalódott nők is tovább lépnek. Viszont aki túl sokat csalódik, és még jó ellenpéldát sem lát a környezetében, az legyen nő vagy férfi elég szerencsétlenné tud válni ha elveszti a hitét. Ne veszítsd el a hited és pláne ne válj cinikussá, rosszindulatúvá. Egyrészt akinek szánod nem hallja meg, csak az akire nem lenne igaz, másrészt zsákutca.

Én 2 iszonyat önbizalom romboló és rossz kapcsolat után amikor pont nem akartam senkit magam mellé találtam meg azt akivel a mai napig vagyok. Eleinte valóban bizalmatlanabb voltam, de szerencsére nem zártam be az ajtót végleg idejekorán. ;)


És próbáld meg tudatosítani magadban hogy nem nő és férfiak vannak hanem vannak hülyék és normálisak mindkét nemben. A normális nőt kell megtalálni. Külsőre sajnos az idióta is normálisnak tűnik. Mennyivel könnyebb lenne az élet ha minden idióta ronda lenne és a jók meg szépek... Na de ez a kihívás. ;)

30/N

2016. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csalódtam a nőben, nem egyben, nem is kettőben, mégis semleges véleménnyel vagyok tóluk.. nem lettem nőgyűlölő.
2016. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Miért ne lenne? Egyszer ettem egy nagyon sz-r aranygaluskát, ettől függetlenül az aranygaluska még finom. Most utáljam az aranygaluskát, mert épp összefutottam egy rosszal?


Nem kell mindent úgy a szívedre venni, ne legyél gyökér.

2016. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sehogy, de ne úgy kezdje az ismerkedést. Hagyjon egy ajtót, ami alapján kiderül, hogy az illető normális.

Eddig minden nőben csalódtam, aki közel került. Mindről kiderült, hogy megbízhatatlan és nem lehet rájuk számítani, pedig direkt a normálisnak tűnőkből választottam. Az ismerősi körömben sincs senki, akire azt tudnám mondani, hogy tényleg nagybetűs nő, mert szinte mindegyikük felszínes. Ettől függetlenül, ha megismerek egy új lányt, normálisan kezelem, maximum nem engedem közel vagy nem várok el tőle sokat. Így nem tudok csalódni és eddig mindig igazam lett. Nem vagyok nőgyűlölő, csak mindenkit a helyén kezelek. Alapvetően a legtöbb embert nem tartom sokra a primitívségük és egyszerűségük miatt, nem csak a nőket.


Sunshinedoll először is: A kérdező nem arról beszélt, hogy EGYSZER mi történt. Másodszor: Ja, a kaja teljes mértékben összehasonlítható a folyamatos megalázottsággal, lenézéssel, érzelmi fájdalommal. Nő vagy, ugye? :)

2016. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!