Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért méregetik egymást a...

Miért méregetik egymást a járókelők?

Figyelt kérdés

Gyakori jelenség az utcán, hogy séta közben sokszor "rossz arccal" végignéz egy adott személy, kortól, nemtől függetlenül. Nem csupán gondolkodik valamin, hanem határozottan méreget, és ez kellemetlenül érint.

Hasonlót másoknál is megfigyeltem, bár az ő esetükben ritkán tűnt fel, hogy mértékét tekintve ilyen "intenzív" legyen az esemény.

A másik dolog az emberi lények természetével kapcsolatos, amit nem érzek át: mi az oka annak, hogy sok esetben két személy, akik csak futólag találkoznak egymással, szinte máris szerelmi/sz*xuális gondolatokkal/érzelmekkel teli "légkörben" kommunikálnak egymással? Sőt, gyakran ez a "rejtett érzelmi hullám" a sima járókelők általi "méregetés" közben is jelen van.


2017. febr. 9. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Mivel az ember egy ösztön lény, ezért egyértelmű, hogy azonnal szexuális gondolatai támadnak a legtöbb embernek, ha meglát egy számára igazán vonzó nőt/férfit.

Szimplán a vágy ilyenkor előtör..


A "méregetés" is átlagos dolog. Szeretjük tudni, hogy kikkel vagyunk "körülvéve".

2017. febr. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

00:42

Ezt tartom sajnálatosnak, hogy ösztönlény, mint ahogy írtad.

Érteni értem, de nem érzem át.

2017. febr. 9. 00:45
 3/8 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy én is gyakran "méregetek", viszont a paranoia miatt.
2017. febr. 9. 00:50
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egyszerűen arról van szó hogy minden nap ugyan arra járni iskolába/munkába/egyéb helyre baromi unalmas, nem éri semmi új inger az ember agyát, ezért a szembejövők arcát, frizuráját, ruháját nézed hogy szórakoztasd magad. Én minden reggel a dugóban szúrom a mellettem álló kocsikat meg a visszapillantóban a mögöttem lévő sofőrt :D Nem rossz indulatból, csak unatkozom.
2017. febr. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

1. Nagyon primitívek low IQ-val, és az állati ösztöneik határozzák meg a cselekedeteiket.

2. Valahol folyamatos konfliktus éri őket, amit nem tudnak kezelni, ezért kompenzálnak, provokálják az utca emberét, megpróbálják tovább adni a sérelmeket egy kiadós balhé formájában. Olyan, mint a frusztrált internetes troll, csak ő a valóságban trollkodik.

3. Paranoiásak és félnek a rájuk leselkedő veszélyektől.

4. Túlságosan problémamentes az életük és unatkoznak, szintén az ösztönlény mivoltuk miatt képtelenek lefoglalni magukat másképp.

5. Komolytalanok és vmi cowboy filmben érzik magukat.

2017. febr. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A méregetésnek több oka is lehet: Vagy ingerszegény az élete és így akar egy kis tüzet vinni bele,vagy frusztrélt és másokon akarja kiélni a saját balfékségét,van aki csak erősnek akar tűnni és ezért csinálja,vagy egyszerűen egy primitív állat aki mindig domináns akar lenni és kisajátítja magának a járdát. :D
2017. febr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát a jó csajokat én is meg szoktam nézni alaposan :)
2017. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

07:40

Gyanús vagy te nekem...

2017. febr. 9. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!