Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barna göndör vállig érő haj....

Barna göndör vállig érő haj. Zöld szemszín. Hófehér bőr. Szeret olvasni. Animét néz. Kedves. Maximum szempillaspirált meg szemcerúzát használ. Vélemény?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
normális
2014. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Buta, ha azt hiszi, hogy ezek alapján véleményt lehet alkotni valakiről.
2014. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? Szarok a külsődre.
2014. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ha szarsz rá akkor minek kommentálsz?Menj tovább legközelebb ha nem érdekel-.-
2014. márc. 21. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Most magadról beszélsz vagy egy anime szereplőről?

....

Nem mintha számítana, mert mindkettő az esetem.

2014. márc. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hmmm,most valószínűleg fiúkat kérdeztél,de most én is idepofátlankodom és megkérdezem:nincs kedved barátkozni?Szimpinek tűnsz és olyan kevés ember szereti az animéket,a legtöbben hülyének néznek,amikor elkezdek nekik a Naruto legújabb fejezetéről beszélni,vagy akármi másról :/

Már vagy ezer meg egy animét láttam mindenféle stílusban de sosincs senki akivel tudnék róla beszélni egy barátnőmön kívül -.-"

Egyébként hasonlítunk is,az egyetlen különbség,hogy nekem hát végéig érő szőke hajam van :))

17/L

2014. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Külsőre okés, az anime nézés részemről plusz pont :) Jó társaság lennél :D


Ha gondolod beszélgethetünk (nincs semmi hátsó szándékom, csak beszélgetőpartnert keresek animékről :)) Előttem szóló, ez neked is szól :)


16/F

2014. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!