Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy jöhetnék be a fiúknak?...

Hogy jöhetnék be a fiúknak? Göndör barna hajam van és zöld szemem és vékony vagyok! A barátnőim mindig azt mondják hogy szép vagyok! 😒

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Képet követel a nép, bizonyítékként természetesen!
2017. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Hogy hogy hogy jöhetnél be? Legyél természetes, add mindig magad stb stb... Lehet lesz olyan akinek ha a csillagokat is leszeded kevés leszel, de lesz olyan is aki érted hozná le. Majd alakul ez is, mint minden. Nem kell erőltetni semmit.
2017. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Így van. Amit leírtál, arról lesír, hogy önigazolást akarsz. Buksisimi!
2017. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Hány éves vagy drága?
2017. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 llorTllorT ***** válasza:
41%
hozzám bejöhetsz .most is,dolgozok de várlak egy finom kávéval.persze ha elmúltál már legalább 20.
2017. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
ennek a kérdésnek mi értelme?
2017. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
74%

Na. Bejönni úgy kell, hogy megfogod a kilincset, lenyomod, egy kicsit benyomod, beljebb lépsz és már bent is vagy....:))


Egyébként csak add magad. Ne légy más ember és ne utánozz. Csak legyél önmagad.

De ha jól sejtem, 14-15-16 éves lehetsz, szóval ha valakinek megtetszel, TE és azért TE tetszettél meg neki, mert nem kelletted magad, akkor úgy is elindul valami.

Ehhez nem kell tudni "bejönni".

2017. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
ÉS most miért kell itt reklámoznod magad? Lehet hogy szép vagy (szerinted), de egyben beképzelt is. Nem vagy az esetem.
2017. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Emberek ertsetek mar a viccet konyorgom
2020. máj. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!