Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi indít arra embereket, hogy...

Mi indít arra embereket, hogy ilyen Vajnatimi meg Sarkakata jellegű embereket lájkoljanak, kövessenek?

Figyelt kérdés

Majdnem megütött a guta, amikor láttam, hogy még a rokonaim között is van, aki lájkolta. Legszívesebben megcibálnám. De most komolyan: MI az oka annak, hogy ezeket valaki lájkolja?

Próbálok szépen fogalmazni. Mindketten az ősi mesterséget űzik. Külsejük nem indokolja, hogy kövessék őket. A cselekedeteik meg még kevésbé. Akkor miért?


2017. febr. 9. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Most osztoznunk kellene az utálatodban? Miért nem magaddal foglalkozol? Miért nem a saját utadat taposod? Ezek is jó kérdések ám!
2017. febr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Ugyanaz, mint akik lájkolják és követik Rubin Rékát, Kiszel Tündét. Nézik a Győzikét és a Való Világot, és a többi értéktelen műsort.

Primitívek, és azt hiszik, hogy ettől ők is "menők" lesznek.

2017. febr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Azért szerintem primitívebbek az olyanok akik màsok dolgain kérődznek.
2017. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézik a bulvár-híreket valószínűleg, mert üres az életük, "kell hogy történjen valami" és a történéseket azzal oldják meg hogy mások életén csámcsognak, követik őket hogy első kézből értesüljenek róla: mi történt velük.

Ha zavar, ne nézd ki mit lájkol vagy követ.

Bevallom nem értek Fb-hoz igazán, de valahogy el is lehet rejteni másokat hírfolyamból azt olvastam valahol, oldd meg hogy ne lásd azokat az embereket akiket nem akarsz látni: ki mit követ, lájkol, stb.

2017. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenki szeret megbotránkozni. Kicsit színesebbé teszik a napot az biztos. Én nem követem őket de megértem ha valakit bevonz a botrányos életük.
2017. febr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Első: "Miért nem magaddal foglalkozol? Miért nem a saját utadat taposod?"

Ha mutatsz egy olyan embert, aki jobban tapossa az útját, mint én, leborulok előtted.

De pl. én vállalkozó vagyok és baromira idegesít, hogy az ilyen prostituáltakra is azt mondják, hogy "üzletasszony".

Nevetséges.

2017. febr. 9. 18:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi indít arra embereket? Megmondom: a szellemi visszamaradottság, valamint a jó ízlés teljes hiánya.
2017. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!