Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akiknek sok lajkjuk azok...

Akiknek sok lajkjuk azok megkerik a barataikat hogy lajkoljanak nekik mindent cserebe ok is vagy csak ugy jon a lajkozon?

Figyelt kérdés

Mert nekem is van sok baratom de szinte semmit sem tetszikelnek. Mindenki masnal viszont latom hogy az osszes baratjanak tetszik valami kiirasa vagy kepe, meg kommentaljak ezerrel. Nem hiszem hogy veletlen lenne mert akkor egy-ket cuccukon csak par like lenne mert az egyik barat akkor epp nem volt fent es nem latta...


A sok "ismerostol" valo lajkolast sem ertem. Foleg amikor a szetlajkolt illetonek minden kepe ugyanolyan bena, rossz minosegu, vagy csak annyiszor csinalt mar hasonlot hogy halal unalmas.

A random emberkek ezrei automatikusan lajkoljak aki bejelolte oket, vagy mi?



2013. aug. 14. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tudom nekem kevés ismerősöm van nem is vagyok túl aktív a facebookon de akkor általában kérés nélkül is tetszikelnek


hogy én vissza tetszikelek e? nem mindig és nem mindent csak amit nagyon úgy érzek

2013. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy azért mert a te kiírásaidnál úgy van beállítva hogy csak te lásd :S ezt nézd meg ott mert én is jártam már így. Adatvédelemnél is megtalálod ;)
2013. aug. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs beallitva. Az en barataim amugy nem is nagyon feszbukoznak, a tobbieket meg nem erdekli amit megosztok mert nem vagyok haver csak oszt. tars, sima ismeros.
2013. aug. 14. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, olyat raksz fel, ami nem érdekli őket.

Unom a napi tíz fényképet 1 gyerekről. Elég lenne egy is.

Az életbölcsességeket, politikai uszítást. Mivel ezek nem tettszenek, nem is lájkolom.

De ami tettszik, azt igen, mindegy ki rakta fel.

2013. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, es engem is zavar mikor valaki ezt teszi. En kb 4 honaponta osztok meg dolgokat.. Nem hiszem hogy zavaro lenne, de nem is az volt a lenyeg hogy engem miert nem lajkolnak, hanem hogy akiknek annyi van az hogyan szerzi.
2013. aug. 14. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!