Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Merre szoktatok nézni ilyen...

Merre szoktatok nézni ilyen esetekben?

Figyelt kérdés
Például jön szembe veletek az utcán akkor ránézitek vagy inkább elmentek mellette? Vagy tömegközlekedési eszközökön elétek áll valaki esetleg nagyon közel akkor kerülitek a tekintetét vagy "vizsgáljátok" őt? Válaszokat előre köszönüm!

2017. febr. 9. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Elmegyek mellette és kerülöm a tekintetét. Nem szokásom publicban flörtölgetni meg nézegetni senkit sem, egyszerűen azért, mert nem érdekel semmilyen random ember az utcán.

Megjegyzés: Pár másodpercre általában megnézem, de ezt is csak ösztönösen, az esetleges veszélyt kizárva. Nem vagyok rasszista meg semmi, de elég sok rosszat hallani mostanában a kisebbségiekről, szóval ha például az, akkor arrébb vonulok.

2017. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most lehet én vagyok nagyon buta de kiről van szó???? Csak mert azt nem írtad le.

Én mindenkit egyformán egy pillanatra megnézek. Ennyi elég.

2017. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak az alany maradt ki a kérdésedből, hogy mégis kire gondolsz?


Figyelem a környezetemet, így mindent és mindenkit igyekszem észlelni, ill. a szükséges mértékben fejben tartani.

Ha érdekes valaki, netán szép, akkor jobban megnézem, hiszen kellemesebb látvány, mint az utcakép, vagy a járműbelső, de nem bámulom. Ha beleáll az arcomba úgy, hogy zavar (elsősorban szag esetén), lehetőleg elfordulok, amúgy nem érdekel. Ha valaki bámul vagy fixíroz a tekintetével, az elől nem térek ki általában, de értelemszerűen ha ezen múlik egy konfliktushelyzet, akkor kihagyom a dolgot.

2017. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

# 3/3 Időpont ma 15:13


Amikor még én jártam iskolába, úgy vót, hogy az alany nem az, aki szembe jön, hanem aki nézi. Hogy változnak a dógok megfele!

2017. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindenkit meg szoktam figyelni, vizsgálgatni, de nem feltűnően. Sokszor belenézek a szembejövő emberek szemébe egy kèt pillanatra.
2017. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A földet nézem nehogy pofára essek. Pont nem érdekel random emberek képe, akiket soha többet nem látok úgy se.
2017. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg, kimaradt, hogy egy idegen jön veletek szembe bocsássatok meg de köszönöm az értelmes válaszokat!
2017. febr. 10. 15:51
 8/8 A kérdező kommentje:
bocsájtsatok
2017. febr. 10. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!