Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Na ki tart velem?

Na ki tart velem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy sokan (mint en is) szeretnek nyafogni ahelyett hogy cselekednenek ezert a mai naptol kezdve elerem az osszes celomat amit eddig kituztem. Keszitettem egy bakancs listat es a nyar bekoszonteig kipipalom az osszes pontjat. Az lenne a lenyeg, hogy akiknek van kedvuk hozza, ugyanugy csinaljanak egy osszegzest celjaikrol. Es mikor a nyar megerkezik. Elmondjuk egymasnak, hogy mi sikerult es mi nem. Ezzel is hajthatnank magunkat, hogy nincs ido hisztizni. Ha valakinek hajmeresztonek tunik akkor lehet nyar vege is. (Mondok par peldat a listambol: leszokni minden fuggosegrol: alkohol, szamitogepes jatek tv nezesrol. Megtanulni zongorazni, rajzolni, legelabb egy idegen nyelvet.+ rengeteget sportolni... Stb.) na kinek van kedve?
2017. febr. 9. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
ezek amiket irtal dog unalmasak, en inkabb elek igy tovabb ahogy vagyok.
2017. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Csak csalódás lesz a vége...

Megtanulni zongorázni? :D Pár hónap alatt? Ne nevetessük már egymást.

Hasonló a rajzolás, és idegen nyelv tanulás is.

Egyszerűen túl kevés időt szabtál ki. Rengeteg sport? Mégis, hogy akarod összehozni?


Butaság...

2017. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Velemtartotok vagy nem ez a kerdes? :D Szerintem semmi sem lehetetlen mert osszesen 26 ora alatt tanultam meg gitarozni.
2017. febr. 9. 18:22
 4/15 anonim ***** válasza:
hát jó lenne amúgy, csak egy a baj, semmi célom :(
2017. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt azért megnézném, hogy 26 óra alatt, te hogyan tanultál meg gitározni!
2017. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szanj magadra egy kis idod es talald ki, hidd el meglesznek, bongessz a neten egy kicsit, es ird le oket. Holnap mikor felkelsz, belekezdesz. En is ezt tettem. :)
2017. febr. 9. 18:29
 7/15 A kérdező kommentje:
5-os megtanultam. Mert hittem hogy lehet, mint ahogy a tobbiben is hiszek. :D
2017. febr. 9. 18:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Célkitűzések nélkül nincs értelmes élet. Hajrá, csináld!
2017. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem tartok veled, en csak punnyadni szeretek
2017. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az a célom, hogy végre valahára legyenek lány barátaim is (lány létemre). Csak őőő... :D
2017. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!