Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt, aki olyan magányos,...

Van itt, aki olyan magányos, hogy pl. most a tűzijátékra sincs majd kivel mennie? Hogyan élitek ezt meg? Számomra ez azt jelzi, hogy egy ismerősöm sem tart annyira fontosnak, értékesnek, hogy velem töltse az idejét.

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 11:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan ember igen. Én.

Úgy élem meg hogy ez van, nem tudom kényszeríteni az ismerőseimet hogy érdekeljem őket.

2016. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%
sz@rom le a tűzijátékot, az adómat ilyen sz@rokra költik.
2016. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 MZ.per.X ***** válasza:

Nem vagyok magányos, ha akarok kimegyek egyedül.


1-2 éve például leutaztam Szolnokra, megnéztem a repülőmúzeumot, aztán a Tisza partján a légi parádét, este meg hazaértem a tűzijátékra Pesten, teljesen jól éreztem magam egyedül is.


De volt hogy haverokkal mentünk el meccset nézni, ott a felénél már jöttem volna haza, de muszáj volt miattuk maradni, sokkal rosszabb alkalmazkodni.


Másrészt neked is változnod kell ahhoz hogy mások veled akarnak lenni. Az esetek többségében oka van annak hogy miért nem töltik veled az idejüket.

2016. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Én világéletemben mindenhova egyedül jártam. Mostanra megszoktam, az lenne a furcsa, ha társasággal mennék valahova. Azért nem mondom, hogy jól érzem magam így, de még nem adtam fel a reményt, hogy változni fog.
2016. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Girgoy ***** válasza:
100%

Én voltam kint egyszer a tüzijátékon leendő feleségemmel + néhány haverral, de jobb otthonról nézni.


Ez lehet, hogy nem sokat segít, de ha depressziós vagy, akkor sem fognak Veled nagyon barátkozni.


Ellenben, ha vidám, kellemes ember leszel, akkor nagyon esélyed van erre. Ugyan nem valószínű, hogy 1 nap alatt most hirtelen összehaverkodsz valakivel, akivel együtt tüzijátékoztok, de pl. elhatározhatod, hogy jövőre már nem így lesz (bár nem hiszem, hogy a tüzijáték lenne az egyetlen ahová el lehet menni, az tényleg kényelmesebb otthonról.)


Keress valami hobbit (lehetőleg ne olyat, amibe bezárkózol, elmenekülsz és senkit nem érdekel), ami érzelmileg feldob, esetleg haverkodhatsz olyanokkal, akiknek szintén az a hobbija (kezdetben akár neten is, de aztán hátha találsz valami húsvért), vagy egyszerűen szerezz némi tájékozottságot olyan témákban, amikről lehet dumálni másokkal. De tedd ezt úgy, hogy közben alapvetően életvidám ember leszel, mert azokkal jobban barátkoznak. Ha ótvarul nézel ki, azon is lehet segíteni, bárki össze tudja szedni magát ha akarja és nem azon duzzog, hogy midnenkit csak a divatmajmok érekelnek, mert a divatmajmok sok normális embert taszítanak, de a depis bányarémek is. Egy mosoly egyébként mindenkin sokat segít esztétikailag, a mozgás meg javít az alakján is meg a közérzetén is.


De ezek ilyen általános cuccok, nem tudom, konkrétan mi a baj, de mindenhonnan fel lehet jönni szépen. Szard le a bánatod, csinálj egy jó bablevest miközben kedvenc zenéd hallgatod, aztán gyere szépen ebből!

2016. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
95%

Gyere el velem a tűzijátékra. :)


19/L

2016. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Na, micsoda ajánlatot kaptál.. máris írt egy lány. Nekem sincs kivel elmennem sehova, falunapkor is itthonról néztem a tűzijátékot, mert közel lakunk. Mostanában azzal foglalom le az estéimet, hogy beülök az autóba és megyek.. mindegy hova, céltalanul.. másik városokba stb. de nekem sem jó, mindenesetre rosszabb lenne, ha nem tudnék a "saját magam társasága" lenni. Ha már eljársz focizni onnan is szerezhetsz spanokat.. biztos van olyan haverod, aki szokott járni, kérdezd meg mikor mennek legközelebb és menjél el velük.
2016. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és az ajánlatot! Igyekszem megfogadni a tanácsokat. :)
2016. aug. 19. 21:46
 9/34 anonim ***** válasza:
Én nagyon szánalmasnak érzem magam. Egyedül vagyok... az emberek sosem kerültek közel hozzám, vannak olyanok akiket úgy nevezek hogy a barátaim, de ez nem jelent semmit, nem tudok velük beszélgetni, pedig fiatal vagyok, tinédzser, jól kéne éreznem magam, de nem találok senkit. Falunap volt nálunk is, és még az összes haverom bulizott, hívtak, de tudtam hogy úgyse csinálnék semmit, körbe körbe sétáltam egy lánnyal aki hasonló dologgal küzd. Meguntam már hogy sosem mutatok ki érzelmeket, és végül mindig egyedül maradok a szobámban. Mindig ez a vége.
2016. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
A tűzijáték egyáltalán nem érdekel. Igazából akkor sem mennék ha lenne kivel. A magányt meg már annyira megszoktam, hogy nekem is fura lenne ha mindig lennék valakivel. Talán én igénylem is valamennyire. Egyedül szeretek elmenni reggelizni, moziba, múzeumba, sétálni. Ezzel nincs semmi probléma. Ami probléma, hogy sose vár senki, nincs kit megölelni, nincs kinek elmondani ha lenne valamit. Ezt tényleg nagyon nehéz megélni, és nem is tudom hogy lehet nagyon hosszú távon, hogy egészségesen kerülj ki mégis belőle.
2016. aug. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!