Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erősebb smink vs kevesebb?

Erősebb smink vs kevesebb?

Figyelt kérdés
A szebb arcú nőknek jobban áll a minimálisabb, nude féle smink, mint egy erősebb pl sötét, füstös, csillámos túlzóbb illetve erősebb alapozást alkamazó ami elrejtheti a természetes vonásokat, azonban egy kevésbé szimmetrikus arcú egyénnek előnyösebb lehet. Nemrég eszembe jutott ez a feltevés, kíváncsi vagyok másnak mi a véleménye erről.
2017. febr. 9. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Én azt mondom hogy alkalomhoz illő legyen. Tehát buliba,alkalmakra mehet a vad smink de hétközapra elég a kevés smink.


Persze az se baj ha valaki mindennap erős sminket vagy minimális sminket hord.

2017. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapjáraton azt mondom, hogy egyik sem. Hétköznapokon, iskolába, munkahelyre teljesen felesleges bármiféle smink. Ha valaki nagyon erőlteti, akkor minimálisat használjon.

Buliba meg olyat, amilyet akar. Az erős-kevés smink szerintem önmagában nem mond sokat. Erős sminkből is van rossz és jó.

2017. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen lehet jó az erős smink is nem erről van szó, mégis azt vettem észre, hogy egy amúgy is szép arcú lányt ha meglátok sok sminkben (akkor is ha az szépen kivitelezett) illetve utána látom minimálissal is, valahogy az utóbbi mindig jobban tetszik. Viszont egy kevésbé szép arcúnál ez nem így van. Szóval elsősorban csak annyi lett volna a kérdés, hogy más szerint is elnyomja e egy természetesen szép valakinek a szépséget bármilyen fajta erős smink.
2017. febr. 11. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!