Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítség kellene! Ha nem...

Segítség kellene! Ha nem lépek, a barátnőmet eltíltják tőlem, csak idő kérdése. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm apja/anyja/mamája/nővére fajgyűlölők, én fél roma vagyok, annyira nem is látszik rajtam. Meg kéne oldani azt,hogy ne kelljen többet titkolóznunk.. Barátnőm 16 én 17 vagyok. Mégegyszer tehát, tudom ,hogy itt mindenki nagyon oda van a romákért épp ezért csak a megoldandó próblémára kérek egy pár tippet ha tudtok. Köszönöm!

2017. febr. 11. 18:08
 1/7 anonim válasza:

Az én barátom anno 100% magyar volt, és ezzel együtt is utálták. Nem tudtam mit tenni vele.

Tudnál, ha nem utálnák zsigerből a romákat, de ha ez a helyzet és nem hatja meg őket, hogy "de te rendes és más vagy" akkor sajnos nem sok esélyed van.

2017. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ne mondd el egyszeruen, hogy roma vagy. Ha nem is latszik rajtad, akkor gyanakodni sem fognak (felteve persze, ha nem frocsog a beszeded a tipikus "tezsvir" akcentustol).
2017. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Indulj ki abból, hogy nem a bőrszín a romaellenesség oka.

A barátnőd mutasson be otthon, mire kiderül, hogy félig roma vagy, akkor már nem lesz érdekes, mert addigra már megismertek.

2017. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hugom párja félig roma, anyám, apám, és én sem kedveljük a romákat, de meg adtuk az eséjt, hogy bizonyítson milyen ember, kiderült, hogy egy nulla, nem kedveljük, de már nem azért mert roma, de nem szakítottuk szét őket, hugom szereti. Ha te jó ember vagy megszeretnek idővel
2017. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom javasolni neked hogy egyszerűen csak mutatkozz be a szülőknek, légy kedves és segítőkész. Ne titkold hogy félig roma vagy, de nem is mond ha nem kérdezik. Ha ezek után ők úgy gondolják hogy te nem lehetsz a lányuk barátja mert félig roma vagy akkor magukra vessenek.
2017. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem vagyok jóba a cigányokkal. De látom te tisztességes vagy. Vagy találkozz a barátnőddel titokban vagy költözzön hozzád vagy a barátnőd ne törődjön a szüleivel meg te se.
2017. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Így már van önbizalmam ,hogy elindulhassak valamilyen bemutatkozási vagy bizalomgerjesztési úton. Ha hiszitek ha nem. Én nem olyan vagyok mint a többi. Csak barátnőm szülei még csak megismerni sem akarnak, elég volt a facebook-os profilképem nekik arra ,hogy azt mondhassák: Ettől a fiútól te el vagy tiltva. Amit persze magasról "leszarunk". :) Próbálkozunk de szerintem mindenki tudja,hogy nem lehet valami ilyen komolyat végletekig titkolni. Így hát jött az ötlet,hogy valamikor ki kellene tálalni a szüleinek. Mert nekem itthon mindenről tudnak csak az ő szülei ilyenek..
2017. febr. 12. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!