Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az elmúlt...

Mi a véleményetek az elmúlt napokban Schobert Norbival kialakult "helyzetről"?

Figyelt kérdés
2017. febr. 11. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Az, hogy le lehetne akadni arról mit mondott, és inkább arra kocentrálni, hogy miért mondta. Tele a fogyókúra kategória síró-rívó emberekkel itt is, hogy "nem tudnak" lefogyni, de ha belekérdezel az étrendjükbe, akkor rendre kiderül, hogy tömik a lisztes-cukros vackokat rendesen, és úgy meg tudnak lepődni rajta, hogy jééé, fogyókúra alatt tilos például a cukorbomba gyümölcsjoghurt...
2017. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:
36%

Csak a szokásos, sok nagyokos internethuszár talált megint valakit akin kiélheti magát kiforgatva a szavait, figyelmen kívül hagyva a lényeget.


Tipikus mentalitás, hogy a valós problémák helyett inkább kiragadunk 1-1 részletet és azon pörgünk onnantól.


Nagyjából olyan, mint a politikusok beszédéből megmarad bármi az embereknek? Nem, meg sem hallgatják. Bezzeg ha beleront 1-1 szóba, akkor onnantól azon fog pörögni a proli nép.


Ha valaki 100 jó dolgot tesz az életben, és 1 rosszat, akkor is azért a rossz dologért fogják meghurcolni.


Tulajdonképpen úgy tudnám ezt megfogalmazni, hogy az emberek 99%-a tök hülye, és minimális gondolkodás helyett csak azt lesi, mikor mond a másik nagyobb hülyeséget mint ő, csakhogy hangoztathassa hogy ő mennyivel okosabb... :D

2017. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:
29%

Amúgy a mondanivalója érthető.


Elég csak megnézni miket és milyen mennyiségben zabálnak össze az emberek, észre sem véve mennyire mérgezik magukat.

2017. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Azt, hogy fact check-eljen meg gondolkodjon, mielőtt posztol.
2017. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Azt,hogy mostmár tudom azt mondani a zsaruknak,hogy kokain helyett cukrot árultam. És még tudom is kire fogni :D

Figyelj, sokan bevédik ezt az okoskodó majmot, de gondolkodjon mielőtt bármit is kiír.

A kokain=cukorral? Kérlek, reggelente a kávédat (vagy bármi mást amibe cukor kell) kokainnal csináld. Meglátjuk,mennyire ugyan olyan a hatása.


Amúgy is. Edz a kémia tudására. Edzzen inkább a testére,mert a felesége izmosabb,mint ő😂💪

2017. febr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Írjuk be együtt a gugliba: KOOO-KAAA-IIIN!


Nagyon örülök neki, rajtam már segített, mert köztudomású, hogy a nevetés gyógyít. Habár max. ennyiben fog kimerülni, amennyit valaha nekem segíteni fog, mert Update1 nélkül, edzéstervvel, egészséges kajákkal is fenn tudok tartani egy erős fizikumot. Pedig minden reggel belenyomok két cukrot a kávéba, és várom, hogy beüssön :D

Amúgy a tag valami eszméletlen buta és arrogáns az én szememben, és elnézést, ha valamelyik rajongót ezzel megbántottam.

2017. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Önmagában nem bűn nem érteni a kémiát, de mikor valakinek több millió követője van, akkor az felelősséggel jár, és nem kéne valótlanságokkal butítani, és veszélyeztetni a kétségbeesett követőit, aztán meg arrogánsan f-szt verdesni, hogy márpedig ő nem hibázott. Mer az, hogy az ács kis miska nem tudja mi az a vegyjel meg összegképlet, meg mittudomén, hát nagy dolog. De mások egészségére felesküdött fuckdate norbi ne magyarázzon már olyat, hogy ugyanolyan addiktív a cukor meg a kokain, és mindezt arra fogja, hogy hasonló az összegképletük :D Ez hatalmas ostobaság.
2017. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!