Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az elmúlt másfél hétben miért...

Az elmúlt másfél hétben miért alakult ez ki?

Figyelt kérdés

Megváltoztak az alvási szokásaim, általában hajnali 2-2:30-ig ébren vagyok, hiába fekszem le korábban, csak forgolódom. Reggel ha felkelek 7-kor azonban nem érzem magam fáradtnak, kicsit kómás vagyok 5 percig, de az eddig is megvolt, ez mitől lehet?

Régebben ha lefeküdtem 11, éjfél magasságában és szintén 7.kor keltem majdnem visszazuhantam az ágyba.



2017. jan. 5. 07:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is képes vagyok ilyenre. Amikor másnap munka van, lényegtelen, hogy aludtam akár 10 órát is, akkor is fáradt vagyok. Ha szabin vagyok, akkor meg 5-6 óra alvás után tele vagyok energiával. Iskolával is ez volt.
2017. jan. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert nem mindenkinek van szüksége napi szinten 8 óra alvásra, de arra figyelj, hogy néha azért tarts hosszabb alvásokat.
2017. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!