Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal srácok mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácok mit gondoltok egy olyan lányról aki egy tőle idősebb férfival jön össze?

Figyelt kérdés
15-20 éves fiúk véleményére vagyok kiváncsi . Szívek mit gondoltok ha egy 18 éves lány összejön egy 35-45 éves férfival ?
2015. júl. 2. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Már várom hogy 35-45 évesen 18 éves kis pics***ákat keféljek ;-)
2015. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki saját maga hozza a döntéseit az életében, szóval, azzal jön össze, akivel akar. 18/F
2015. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Attol fugg hogy az anyagiak miatt tortenik ez, vagy tenyleges erzelmekrol van szo
2015. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

legtöbb ször a jó szex miatt keresnek idősebb pasit persze néha a szponzorálás lehetősége is fennáll

egy tapasztalt férfival fenomenális a szex

lányok valaki? 36 F

2015. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 WheneverYouWant ***** válasza:

Rám illik a kérdés de had válaszoljon egy 6 évvel ezelőtti énem... ugyanis 20 voltam mikor a 16 éves bnőm másfél év után hagyott ott egy 33 éves férfiért...

Azt gondoltam hogy ennek meg mi értelme van... teljesen reménytelen.., azóta is együtt vannak de több helyről hallottam már hogy nem boldogok, megy a balhé mindig.

2015. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A nagy korkulonbseg akar mennyire is mondjak hogy nem, elobb utobb gondot fog okozni..
2015. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy nem az anyagiak miatt hanem mert nagyon vonzónak találja az idősebb férfiakat .
2015. júl. 2. 21:51
 8/12 anonim ***** válasza:
En ugy vagyok vele,hogy a szerelembe nem szamit a kor! Ha szeretik egymast,miert ne?! :) 19/F
2015. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen kapcsolatok javarészének nincs jövője...vagy csak kihasználás alapon megy.

Ha a csaj normális, akkor nem tesz ilyet.

Vagy szívesen vinné dokihoz a 70 éves bácsit, amikor ő csak 50 lesz?

2015. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmi különöset. Ha boldogok, akkor áldásom rájuk. Undorító rögtön olyanokat spekulálni, hogy tuti csak a pénze miatt meg stb. Ugyanúgy össze lehet jönni egy fiatalabbal is a pénze miatt.. -.-"
2015. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!