Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Véleményetek erről? Szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek erről? Szűz még, csajokkal sem volt még dolga, én vagyok a második párja, az előző az párkapcsolatnak se lehet nevezni mivel csókig jutottak csak. Gyönyörű, igaz kicsit beképzelt lányról van szó.

Figyelt kérdés

A barátnőm 16éves, 8hónapja vagyunk eggyütt, nemrég tudata velem, hogy ő bizony biszex, pedig szájrapuszin semmi sem volt egy lánnyal sem, az is egy gyerekes játékból fakadóan volt közelező neki.

Én jelenleg 18 vagyok, s nemértem ezt a kijelentést..


PS: a baráti körében 4-5lány bi. és egy lezbi található, talán ők hatottak rá és azért gondolja ezt magáról?



2016. jan. 17. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Mi bajod van azzal, hogy biszex te szerencstlen?

Én már 14 évesen tudtam, hogy az vagyok. Ezt lehet tudni. Attól Függetlenül, hogy csak 20 évesen voltam szexuális kapcsolatban férfival.



25F

2016. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Csupán a baráti köre a bajom, mivel szerintem végettük van ez a furcsa kijelentés.


Amugy nincs bajom ezzel, engedném hogy csajjal legyen, persze csak akkor ha tudok rólla. Csak az a furcsa, hogy valóban ezt mi alapján döntitek el ti biszexek?


Ne szerencsétlenez nekem, mivel én csak megérteni szeretném és véleményeket várok.

2016. jan. 17. 17:13
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Pedig szerencsetlen vagy,ha azt sem fogod fel,hogy ez nem dontes kerdese. Miert,te hogy dontotted el,hogy hetero vagy?
2016. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

#1 vagyok.

Nem döntöttem el. Tudtam. Erotikus fantáziáim voltak erről. Ennyire egyszerű. Ahogy te neked se kellett eldönteni, hogy hetero vagy.


A baráti körét sem véletlenül alakította ki így. Hagyd őt emiatt.



25F

2016. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell sértegetni, állitásai szerint ő nem fantáziált ilyenekről..
2016. jan. 17. 17:20
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Akkor hazudott. Félt a reakciódtól. Hidd el. Tudja és kész. Nem olyan bonyolult. Addig ne is foglalkozz ezzel amíg fel nem hozza a témát, hogy szeretne lánnyal is lenni. Mivel még szűz, gondolom nem mostanában lesz.
2016. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De egyszerűen megőrülök hidd el nekem. Fél éven belül elhagyom az országot, 3 teljes évre, és addig csak látogatóba leszek itthon elvétve pár havonta egyszer.


TErmészetessen, addig mindenki megy a saját utján párkapcsolatokban is, de azt nem szeretném ha más férfiba szeretne úgy bele, hogy ne tudjon nélküle meglenni, de itt jön képbe ez, akkor már nemcsak a pasik végett aggódhatok ? :'(

2016. jan. 17. 17:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja ne. Amiatt ne aggódj, hogy nőbe fő beleszeretni. Sokan azt hiszik, higy ha biszexualitásról van szó, hogy az dupla élvezet. Nem.


A b.nőd alapvetően heteroszexuális, de alkalmi homoszexuális. Ha ez fordítva lenne akkor nővel lenne nost. Illetve ha egyformán vonzódna Mindkét nemhez akkor nem csak egy puszi lett volna egy lánnyal.


Emiatt tényleg ne aggódj!

2016. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, ez most sokat könnyitet rajtam!! Tudnánk privátban beszélni? Fontos lenne..
2016. jan. 17. 17:42
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

manapság a tinik körében az a menő aki bi vagy homi.

ez van, ilyen időket élünk.

a barátnőd csak egyszerűen éretlen, és azt hiszi menő lesz ha követi a többi magukat menőségből bi-nek valló buta barátnőit.

most komolyan, mindjárt 5 csaj bi a baráti köréből, és egy leszbi is?

ugyan már...

2016. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!