Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek miért van Facebook...

Nektek miért van Facebook profilotok? Mire használjátok elsődleges szempontból?

Figyelt kérdés
Alapjában véve nem tulajdonítok nagy jelentőséget a Facebooknak, van kb. 200 ismerősöm, ami nem azt jelenti, hogy mindegyikükkel tartom a kapcsolatot, kb. van 10 ember akivel rendszeresen. Nem követem az ismerőseimet, mert feleslegesnek tartom az egész Facebook-ot, egyedül a Messenger a jó benne szerintem, meg hogy a hírfolyamodat testre szabhatod, és a marhaságokat és más reggelijét és bulizós képeit kiszűrheted onnan. Szerintetek miért jó a Facebook és miért nem?

2017. febr. 13. 20:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Ingyenes kapcsolattartás? "


Egy SMS-hez, vagy állandó telefonáláshoz viszonyítva "ingyenes"...

2017. febr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%

Miért van facebookom, mire használom?

- Kapcsolattartás. Rengeteg barátom, ismerősöm van, aki elköltözött vagy más városba ment egyetemre. Facebookon könnyen elérhetőek, tudunk beszélgetni bármikor. Pl. unalmas, több órás buszozáskor.

- Információszerzés. Egyetemre járok, vannak a szakunknak facebook csoportjai. Megbeszéljük, hogy lesz a csoportbeosztás, küldünk egymásnak anyagokat, értesítjük a többieket, ha üzen valamit a tanár.

- Szórakozás. A kedvenc kiadóimra, előadóimra fel vagyok iratkozva és egyből értesülök, ha új zene jött ki. Filmes csoportokban ajánlókat találok.

- Idióta-indikátor. A facebook téma tökéletesen alkalmas arra, hogy kiszűrje az ember, hogy kik azok, akik egysíkúan és primitíven gondolkodnak. Ha valaki lazán elkezdi ekézni a facebookot, tökéletesen bemutatja, hogy semmi dolgom vele, mivel komoly beszélgetésre alkalmatlan. Mintha arról beszélne valaki, hogy a kés milyen rossz. Sosem az eszköz a hibás, hanem a felhasználója.

2017. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
30%

És szerinted a face-t nem az emberek találták ki, és nem ők használják? :) Szerinted MIÉRT találták ki? :)


AZÉRT, HOGY MINÉL TÖBB IDŐT TÖLTS OTT TE IS, ÉS A TÖBBI MARHA IS! :D

2017. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
40%
#13: Kapcsolattartásra találták ki. Ha én napi 1 percet töltök ott, akkor 1 percet. Ettől miért is leszek marha? :)
2017. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Igazad van, te bármennyi időt eltölthetsz ott, mert már így se vagy képes értelmezni a szavaimat :)
2017. febr. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15: Igazából, te vagy képtelen az én szavaim. Elolvastad a hozzászólásom, majd ideköptél valami választ. Mert úgy érzed, hogy valami nagy tuti dolgot mondtál. Közben, pl. teljesen irreleváns dolgot írtál. Kit érdekel, hogy emberek találták ki a facebookot és hogy jön a témához?

Aztán csak primitíven idehánytad, hogy én és még jó páran marhák vagyunk.

Vicces és egyben szánalmas is, hogy önként és dalolva igazoltad a fentebb leírt egyik állításom: "Ha valaki lazán elkezdi ekézni a facebookot, tökéletesen bemutatja, hogy semmi dolgom vele, mivel komoly beszélgetésre alkalmatlan." Pont ezt a szintet hoztad. Köszi!

2017. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mert az "ingyenes" plusz a whatsupp viber stb

Egyébként külföldii v elköltözött v régi ismerősök, már rég a levesben lennének

2017. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem is lenne baj. Úgy sem tudtok találkozni. Semmi értelmes az üres locsi-fecsinek. Ezek nem igazi kapcsolatok. Csak időpocsékolás az egész.
2017. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Igazábol kicsit zavar is, hogy joformán le se lehet zárni egy kapcsolatot.

A páromnak is ismerőse még a múltszázadi exe is.

2017. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Csak a családommal tartom ott a kapcsolatot.
2017. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!