Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy vidám lány...

Mit tegyek hogy vidám lány legyek? 17/l

Figyelt kérdés
Állandóan rossz kedvem van, mindent túl aggódok. Azt is hogy úristen le fogom késni buszt pedig 5kor kelek. Alapjáraton egy vidám lány vagyok, csak mostanába minden idegesít. De szeretnék újra a régi lenni mert úgy veszem észre hogy így eltávolodnak tőlem. Vmi hangulatjavító kellene vagy nem is tudom... a többiek annyit nevetnek, pláne a fiúk... Annyira szeretnék én is mindenen nevetni nem állandóan depizni de folyton rámjön, még ha minden oké akkoris. Felszabadult, vidám, pörgős lány szeretnék lenni. Állandóan ideges vagyok, nagyon könnyen fel lehet idegelni. Azon felkapom a vizet ha elmegy a net 5 mpre vagy ha leejtek vmit. Szerintetek hogy legyek vidám, de őszintén és nem csak mutatni akarom vmi álcaként hanem igaziból boldog szeretnék lenni :) annyi embert ismerek akik nehéz dolgokon mentek már keresztül és mégis optimisták, mindig jó a kedvük. Csak ha bezzeg nekem van jó kedvem akkor bizonyisten el kell rontani. És azt szeretném ha olyan lennék hogy semmi nem fog érdekelni és semmi nem rontja el majd
2017. febr. 14. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez egyéni beállítottságon is múlik, van aki olyan mint aki te vagy és akikre hasonlítani akarsz. De akikre hasonlítani akarsz, azok nem úgy vannak összerakva, mint te, mármint mentálisan, pszichikailag.
2017. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet semmit sem fog segíteni az amit most írok, nekem is van egy kis hátterem amitől napokig sőt hetekig hónapokig depressziós voltam. Rájöttem hogy ez senkinek se jó. Úgyhogy ha emberek vettek körül akkor próbáltam mosolyogni, ha egyedül akkor meg sírni. Találtam magamnak egy barátnőt ő belevitt az anime világába, amitől szabadulni se tudok. Most sem vagyok teljesen boldog de ha megnézek egy animét valamiért annyira meg fog a története hogy órákig képes vagyok mosolyogni. Szerintem le kell győzni azt ami belül játszódik le. Még én sem tudom hogyan de lehet az idő múlásával.

A te kérdésedre tipp: Talán a menstruáció miatt. Vagy családi okokból. Esetleg egy fiú miatt. Bocsi hogy regényt írok de elszabadulok gyakorin akkor nincs megállás. Remélem helyre jössz. 16/L

2017. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Futás csokkenti a stresszt. Ha nem szeretsz sportolni csináld azt amit szeretsz attol jobb lesz a kedved :)
2017. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hanyatt váglak, megdongetlek, máris jó kedved lesz. ;)


Ööö, úgy értem, programozd be magad. Amikor ideges lennél minden szarért, egyszerűen mondd magadnak (magadban), hogy mittomén "eh, ez van". Egy idő után már nem is leszel ideges, mert egyből ez a gondolat jut majd eszebde. Agykontroll ftw!

2017. febr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!