Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek az visszata...

Csongor444 kérdése:

Lányok szerintetek az visszataszító ha egy fiú animét vagy esetleg ecchi néz?

Figyelt kérdés
Kérem csak a témában jártasabbak írjanak lehetőleg gimisek.
2017. febr. 14. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Egy olyan lánynak, aki magasról tesz az animékre, annak igenis visszatasztító, hiszen végülis megrajzolt karakterekre gerjedsz, és olyan szituációkra, amik közel sem hétköznapiak. Nem sok nő tolerálja..
2017. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem. Én is animézek. Így például ha beszélsz valakivel aki szintén animét néz akkor legalább van téma nem?
2017. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Nekem nem kene olyan pasi aki a szabadidejeben meset nez. Sportoljon, jarjon el a haverjaival, foglalkozzon velem. 20/l
2017. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Harmadik válaszoló. Az anime nem mese. Kicsit tisztelt azokat akik ezt szeretik. Lényegében igazad van de szerintem nézhet animét de nem egész álló nap.
2017. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nalam a mese kategoriaba tartozik. Azt nez amit akar. De azzal legyen tisztaba hogy az ertelmes csajok egy gyiknak fogjak tartani es inkabb olyan pasit valasztanak aki nem ilyen sz.rokkal tolti az idejet xd 20/l
2017. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugye, mert az "értelmes dolog", az a sör, vagy inkább a vodka... :-)
2017. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

#6-os felesleges egy olyan dologba beleállnod, amiről úgysem tudod meggyőzni az emberek többségét.

Emellett a válaszoló is értelmes dolgokat írt, sportot, pl.

Végül ő egy ilyen személy, aki sokkal átlagosabb, itthon jobban ismert dolgokat preferál.

2017. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

7.: Bocs, humor kategória, itt lehetne vidulni.

Plusz férfi vagyok, csak benéztem a kérdés elejét. :-)


Ja, nem nézek aminét és hekkit sem, Aminé egyébként is férjezett!

2017. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Meglepő hogy alig van fent a kérdés már ennyi válasz jött köszönöm. Emellett tisztázzuk: nem gyakran nézek animét szeretek sportolni kikapcsolódni haverokkal barátaimmal szoktam időttölteni. Nem az anime nem egy mese. Érdekelt hogy hány animét nem kedvelő és kedvelő ember fog írni erre a kérdésre de látom az animéket nem szeretők (akik nem is értenek hozzá) nem olvasták el a kérdés alatti szöveget.
2017. febr. 14. 21:26
 10/15 anonim válasza:
73%
Hát én is szeretem az animét, de még szerintem is ku.rva gáz amikor valaki Ecchire, vagy Hentaira izgul... Bocs h ezt mondom, de orvosra van az ilyeneknek szügsége, mert ez már beteges... A kedvencem az amikor anime csoportban arra izgulnak az aktív tagok, hogy fél pucár Lolikat(vagy kislányokat) osztonak meg, napi több alkalmomal is. Ez nagyon gáz.. Nőjettek fel, lehet nézni az animéket de ez már beteges ...( És fiú voltam)
2017. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!