Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassak a beképzel...

Hogyan változtassak a beképzeltségemen? Arcoskodó vagyok és folyton keménykedek.

Figyelt kérdés

Főleg akkor feltűnő, amikor fiúkkal beszélgetek. Egyszerűen undorodom magamtól, de nem tudok ezzel a pökhendi stílussal leállni. Valahogy biztonságérzetet ad, ha így viselkedek. Tudtok segíteni? Nem akarok ilyen bosszantó kis féreg maradni. Már kétségbe vagyok esve.

17/L



2017. jan. 17. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi lehet az, amit kompenzálni szeretnél ezzel a viselkedéssel?
2017. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem azt, hogy nem vagyok kemény...és önbizalmam sincs túl sok.
2017. jan. 17. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Találd ki, hogy milyen ember szeretnél lenni és ahhoz tartsd magad. Szinte biztos, hogy nem fog egyik hétről a másikra menni, de szépen fokozatosan meglesz az. Próbálj több tiszteletet mutatni az emberek irányába, légy segítőkész stb. Nem vagy te buta, nincs szükséged erre az arcoskodó/keménykedő lányra. :)
2017. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!:)


Furcsa, mert a lányokkal normálisan viselkedem. Nem értem, a fiúk miért váltják ezt ki belőlem.

De igazad van, és igyekszem majd tartani magam ehhez a tervhez.

2017. jan. 17. 21:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2017. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
velem nyugodtan keménykedhetsz, az felizgat.
2017. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük a közérdekű információt
2017. jan. 23. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
nincs mit baby, talizzunk.
2017. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
először is undorító vagy ! öhm,.. próbálj le állni de sürgősön sokan utálják a beképzeltséget
2017. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9, imádom, amikor elismétlik ugyanazt, amit leírtam. Hasznos válasz volt, sokat segítettél, köszi.
2017. dec. 4. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!