Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megváltozni?

Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

Most az a tipikus kedves, kövér fiú vagyok aki kettős se mer szólni ha piszkálják. Viszont már nagyon nyomaszt a dolog, szeretnék az a bunkó, telepi kövér span lenni, aki mindenkivel görény és mindenkit megaláz.


Ez egy komoly kérdés, 17 vagyok, most jutottam el oda, hogy arculatot kell váltanom, de nincs hozzá affinitásom, de érvényesülni szeretnék végre. Folyton mindenhol beskatulyáztak, elejét akarom végre venni a dolgoknak. Szeretnék végre megnyílni, kiabálni ha nem tetszik valami. Eddig mindig csak röhögtem, ha bántottak, és tűrtem. Nem volt a csajoknál se sikerem, mindig visszautasítottak.


2017. febr. 15. 18:18
 1/6 anonim válasza:
Először is szerintem kezdj el kicsit diétázni,edzeni... aztán a többi már csak az akaratodon múlik ha még úgy is piszkálnak... ha meg nem a súlyos hanem a viselkedését miatt piszkálnak, mert pl lehet te úgy látod h kedves vagy meg jofej de a többiek bunkonak tartanak akkor szerintem azon is kezdj el változtatni
2017. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Miért akarsz bunko görény lenni? Miért nem jo ha kedves vagy?
2017. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne akark bunkó lenni, mert azzal mégjobban meggyűlöltetnéd magad. Inkább frappánsan szólj be arra törekedj, intelligensen építsd le, és változtass az életviteleden, mert a kövérséged miatt maradsz célpont, és egészségtelen is a túlsúly. Ha ezt a sok feszültséget edzésben adod ki magadból, minden szempontpól eredményesebb lesz. 1. Jól kiadod a feszültséget mozgás közben, 2. fogyni is fogsz! Utána bebizonyítottad az ellenségeidnek, hogy különb vagy!
2017. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van egy srác a suliba aki gusztustalan, arrogáns, igénytelen, , buta, most járja másodszor a kilencedik osztályt, de ő a legmenőbb a suliba, a összesen 10 szót használ, plusz a ragokat, és kiválóan boldogul a nők terén.
2017. febr. 15. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne akarj bunkó paraszt lenni, egyrészt, mert abból már van elég manapság, másrészt mert láthatóan te magad is elítéled ezt a dolgot. Edzeni pedig nem a kinézet miatt kellene elkezdened, hanem inkább az egészségedért, illetve a testi kondíció olyan erőt ad, hogy minden könnyebbnek tűnik az életben :)

szóval nehogy meg akarj változni, ráadásul a rossz irányba, mert néhány idióta ma ezt találja "menőnek"...

2017. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Van egy srác a suliba aki gusztustalan, arrogáns, igénytelen, , buta, most járja másodszor a kilencedik osztályt, de ő a legmenőbb a suliba, a összesen 10 szót használ, plusz a ragokat, és kiválóan boldogul a nők terén."


NEM A LEGMENŐBB, HANEM A LEG ALPÁRIBB, FÉLNEK TŐLE A DIÁKTÁRSAI! Ezért van tekintélye, és ez nem menő, hanem mint mondtad: gusztustalan, arrogáns, igénytelen, buta dolog. Így ne akarj tekintélyt szerezni, és hidd el, attól még erősebb nem leszel, ha bunkóvá válsz! Attól még ugyanúgy cikizni fognak, s nem kizárt, hogy csapatba verődve bosszút is állnak rajtad így többen. Ettől te nem leszel magasabban a ranglétrán. Inkább barátkozz INTELLIGENS diákokkal, és LEGYETEK KÜLÖNBEK!

2017. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!