Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megváltozni? 20/F

Hogyan tudnék megváltozni? 20/F

Figyelt kérdés
Elég pesszimista ember vagyok... :/ Úgy érzem, hogy minden dolog amibe belefogok kudarcba fog fulladni és általában igazam is van. Ami sikerem volt eddig az életben azt általában más emberek segítségével értem el! Nincs valami módszer esetleg egy könyv amit tudnék alkalmazni erre?
2013. szept. 25. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Az a teendőd,hogy mikor arra gondolsz,hogy nem fog menni...addig vitázol magaddal,míg elhiszed,hogy vagy elég jó a feladathoz!!!! Nem szabad elbizonytalanodnod! Nem kell könyv..egyszerűen csak bízz magadban! Ha más emberek segítettek az sem gond...egy hegymászó is a kapaszkodók segítségével ér fel a csúcsra!! Én hiszek benned! :)
2013. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

egyszerűen ne gondolj semmire!!! ne gondolj arra sem, húgy "húúú ez most sikerülni fog" mert ha mégsem sikerül, akkor meg csalódsz és megint jön a pesszimizmus..

egyszerűen csináld és ne gondolkodj! küzdj, és menj előre, mindig csak előre! a legjobbat szánd magadnak, és minden sikerülni fog, ez csak elhatározás kérdése, tudnod, kell, hogy képes vagy rá, elvégre miért ne lennél képes? egészséges vagy és fiatal, előtted az élet !

2013. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

" Úgy érzem, hogy minden dolog amibe belefogok kudarcba fog fulladni és általában igazam is van. " - Nem csoda. Ez ugyanis az önbeteljesítő jóslat pszichológiája. Amíg mindenhez pesszimistán és borúlátóan fogsz hozzáállni, valószínű, hogy saját magadra " húzod " a kudarcot.

Tedd azt, amit a 2. válaszoló írt : ne gondolj sem rosszra, sem jóra. Legyél semleges. Hideg. Összpontosíts. Zárj ki minden érzelmi reakciót és felindulást. Csak arra figyelj, amit tenned kell.

Kevesebb érzelmekkel ( főleg negatívakra nézve ) és több koncentrálással jelentősen változni fognak az eredményeid.

2014. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2014. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2014. márc. 9. 11:32
 6/8 anonim ***** válasza:
nem gondolkodni kell, hanem cselekedni.
2014. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Először is ajánlom ezt a dalt: https://www.youtube.com/watch?v=LLdLs4lZ03A

Aztán....had mondjam el, hogy hasonlítottam rád ezen a téren. De egyszerűen csak fogd fel úgy, hogy megcsinálod. Hallgasd meg azt amit linkeltem többet elmond mint én most és valójában ugyan ezt mondanám. Kitartást az élethez!

2014. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nézd pozitívan a dolgokat, a hosszútávú terveid csak akkor fognak sikerülni, ha tűzöl ki rövid távú célokat is a siker elérése érdekében.
2014. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!